SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Z tego co widze sa calkowicie inne . juz na konsultacjach mowil ze po 2 tyg moge wracac do sportu, samo sciaga nie szwow wykona mi w czwartek czyli po 7 dniach od zabiegu, jak narazie nic nie wspominal ozadnej kamizelce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
No to dziwnie że tak szybko wszystko, może mało ci wyciął.. i dlatego szybciej ci sie zagoi, miałeś odsysany tłuszcz? ja mam ściąganie szwów teraz wtorek/środa i nie czuje sie jeszcze żebym mógł napinać klate a tym bardziej mocno ją rozciągać.. Przynajmniej przy bieganiu już nie odczuwam zbytnio bólu, ale jak prowadze auto i mam zapięty pas to troche krępujące i boli mimo tego że mam kamizelke.

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
tak, mialem tez liposukcje na koniec. jak narazie tez nie mysle o rozciaganie/spinaniu klatki, ale wczoraj bylo gorzej niz jest dzisiaj wiec powoli sie to zagoi. caly czas zapominam brac ten antybiotyk mam nadzieje ze to nie bedzie mialo wiekszego wplywu. pogadam z dr przy sciaganiu szwow o tej kamizelce i chyba tez sobie zamowie. po ilu dniach sciagales te pierwsze opatrunki zeby sie umyc/ obejrzec rezultat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Mi lekarz powiedział żebym nie ściągał przez 2 tyg dopiero osoba która mi będzie zdejmowała szwy niech ściągnie, no i nie ruszam nie kusi mnie itp obczaje wtorek/sroda :D Co do kamizelki to jeżeli nie jest założona od początku to chyba nie ma sensu po tygodniu już zakładać.. no ale kto wie. Tabletki skończyłem po tygodniu w sumie.

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Wlasnie zrobilem pierwsza zmiane opatrunku (czwarty dzien po zabiegu) - efekt jest lepszy niz sobie wyobrazalem. Jeszcze godzine temu bylem troche przestrachany ale teraz :D Sa tylko takie male zółtawe zmiany skórne wokół szwów ale tak poza tym zero sinców czy krwiaków/ran. to zółte to chyba albo limfa albo ten plyn przeciwbólowy (mialem miejscowe jak wiekszosc) w kazdym razie to powinno zejsc powoli, robi miniimalna opuchlizne i troszke boliprzy dotyku ale jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
d o zmiany opatrunku uzylem takich duzych niemieckich plastrow pozabiegowych COSMOPOR E , troche bylo majsteerkowania ale sie calosc trzyma narazie. d o tego masc i dezynfekacja rany. prysznic bezproblemowy, musialem wziac bo juz troche smierdzialem po 4ech dniach. teraz za 3 dni sciaganie szwow i od poniedzialku mysle powoli siilka - najpierw lydy/lapy a za jeszcze tydzien wroce sobie na sekcje sportu walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Heh no to nieżle ;) Ja jutro ide szwy zdjąć prawdopodobnie, i może za tydzień, półtora zaczne coś ćwiczyć ;)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
wydaje mi sie ze im szybcej zaczniemy cwiczyc tym lepiej wiadomo, trzeba uwazac zeby nie otworzyc rany ale jak sie ruszasz to przyspieszasz obieg krwi wiec szybciej sie tkanki goją i pozbywaja zbednych metabolitow jak ta limfa. jutro bedziesz mile zaskoczony jak zobaczysz efekty na bank! dobra, wracam do zamawiania tshirtów pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
No niby tak :) Ale nie ma co szaleć wiadomo, co do t-shirtów to też sie nie moge do czekać kiedy ubiore jakiegoś fajnego t-shirta(którego wcześniej bym nie ubrał) i nie bd musiał sie przejmować tym że coś odstaje itp :D

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Szwy zdjęte ;) niestety doktor z Kielc nie dał mi skierowania na zdjęcie szwów a prywatnie nie wiedziałem gdzie iść więc musiałem kombinować skierowanie co mi zajęło prawie 3h... zdjęcie szwów z jednego sutka to jakieś 15sec roboty! byłem w szoku jak po minucie kazał mi sie ubierać i do domu. Nakleił plasterek i powiedział żebym zdjął dopiero po 3-4 dniach następnie kupił maść na blizny i smarował żeby efekt był lepszy, ale stwierdził że i tak bardzo ładnie zrobione.
Nie lubie ruszać czegoś co ma byś nieruszane więc fotorelacja za jakieś 3-4 dni ;)

Z tego co widziałem przy zdejmowaniu szwów to jest idealnie, mam nadzieje że tak zostanie i nic sie nie zmieni już :D

Zmieniony przez - Matias700 w dniu 2012-10-16 18:14:57

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium