SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 110 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2917
Stary zszokowałeś mnie tym twierdzeniem, że jesteś otłuszczony :) Byś mnie zobaczył , to byś sie przekonał jak można być "otłuszczonym" Dla mnie wygląda nieźle. I wcale nie znać gino! Było wielokrotnie wałkowane, że jak czujesz zgrubienie w okolicach sutka to jest wielce prawdopodobne, że masz gino. Po zdjęciu nikt nie stwierdzi.

Zmieniony przez - FraMat w dniu 2013-02-13 20:12:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
poorleno, ciezka sprawa. USG klatki musisz zrobic koniecznie. Jedynie na 3 zdjeciu mozna dostrzec tak jakby zarys gruczolu (?). Przejrzyj przychodnie, ktore wykonuja USG piersi w swoim miescie/w obrebie i uderzaj (koszt ok 80 zl - zadzwon wczesniej, dopytaj sie i umow wizyte). Przez lekarza rodzinnego nie wiem jak to wyglada. Da skierowanie, ale na kiedy umowi cie na USG, pewnie bedzie zalezalo od kolejek itp.

Zmieniony przez - pak91 w dniu 2013-02-13 20:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Skoro tyle osób poleca dr.Rylskiego to znaczy, że musi być dobry. Dzięki waszym opiniom dzwoniłem wczoraj do dr. i jutro mam wizytę konsyltacyjną. Muszę przyznać iż po rozmowie widać że lekarz chcący pomóc i bardzo elastyczny gdyż mimo braku czas znalazł lukę by się jutro spotkać.
Vendiego pisząc o transporcie po zabiegu nie chodziło mi że nie mam jak (moim autem panienka by mie przywiozła) ale o fizyczne możliwości zniesienia podróży, podejżewam min 4,5h w aucie po wszystkim, a Wydaje mi się, że u mnie dr. będzi miał co robić gdyż patrząc na zdjęcia np.poorleno to mój prawy sut wraz z otoczką oraz podobny przewodem w kierunku pachy śmiało można nazwać wymionem.
Zastanawiam się jeszcz nad konsultacją u wcześniej wspoianago jakiegoś sprawdzonego plastyka by zobaczyć różnice. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
U poorleno nawet nie wiadomo, czy to jest ginekomastia. Co do podrozy powrotnej - ja osobiscie nic a nic nie czulem. Dopiero po nocy, na drugi gdzien bol byl porownywalny do zwyklych zakwasow. Nie powinienes sie jednak martwic, bo dr po zabiegu przepisuje odpowiednie tabletki (m.in. przeciwbolowe). Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Wizyte konsultacyjna masz u dr Rylskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
mac spokojnie dasz radę :) ja na piechotę sobie wróciłem po zabiegu ok 30 min, zjadłem obiad i znowu na piechtę do centrum do apteki żeby receptę wykupić i tak ponad godz. zeszła, więc podróż w samochodzie to będzie lajt ;) funkcjonujesz normalnie z tą różnicą że jedynie zakres ruch rąk masz na początku ograniczony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Wiem trochę panikuję ale będzie to dla mie zupełnie nowe doświadczenie. Myślę, że nie tylko ja mam obawy przed zabiegiem bo jakby nie patrzył to trochę "rżnięcia" bedzie hehe. Ze skalpelem jeszcze doczynień nie miałem dlatego wole was podpytać co i jak.
pak91 tak dobrze zrozumiałeś jutro śmigam na Kielce na konsultacje i będe chciał jak najszybciej temat załatwić, choć z tego co piszecie to terminy trochę odległe.
Pytanie. Może ktoś wie po jakim czasie od cięcia u dr. są wyniki badania histopatologicznego. Bo z tego co ktoś pisał można na miejscu wykonać takowe badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
mac może będziesz miał tyle samo szczęścia co Ja konsultacja 14.01 na zabieg się wstrzeliłem już 02.02 :). Co do tego badania mi powiedział że wyniki będą na zdjęcie szwów więc max 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
vendigo mam taką nadzieje bo chcę się tego pozbyć jak najszybciej. Tym bardziej że sezon koszulek zbliża się dużymi krokami.
O co warto spytać lekarza przed zabiegiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
Czy można pić piwo? :) ja zapomniałem zapytać :D

Raczej nie ma o co pytać bo sam Ci powie co masz zrobić i co po zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Dobre:) Jutro się spytam i napisze ci!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium