SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Co do "odrośnięcia" to nie ma co :) To tak samo jak z wyrostkiem , wycinamy i mamy święty spokój.Co do tej struktury włóknisto tłuszczowej to znaczy nic innego ,że gruczoł był w stanie w którym już nie mógł zmaleć.
Mam do Cb jeszcze jedno pytanie.Ile wyszedł całkowity koszt zabiegu ???
Ps.Kolejny dowód ,że usg nic nie wykazało.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622
Sorki, nie wklejają mi się poprawnie dolne zdjęcia. Nie wiem dlaczego. Niestety po paru próbach edycji przyblokowało mi możliwość poprawek:/ Można sobie skopiować adres i obejrzeć jakby co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
nie wyczuwam gruczołu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622
A co do kasy, to to było 2250 z badaniami włącznie. Nie wiem jak to z USG było, co to jest to zwłóknienie i w ogóle. Co do odrastania, to wiem że były takie przypadki, bo ponoć nie da się całego gruczołu usunąć, zawsze coś zostaje. Może się mylę, fajnie by było mieć spokój:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622
Jeszcze jedna próba wklejki zdjęć po:









Zmieniony przez - zilch w dniu 2012-08-07 18:14:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Szybko się zagoi , nic tylko robić mięśnie na klacie :) .W Kielcach na 100% wyciął Ci cały gruczoł więc za niedługo zapomnisz co to jest ginekomastia i w ogóle ,że to miałeś :)

Tomcio1243 - zrób usg u dobrego lekarza (specjalisty) , będziesz na 100% wiedział czy masz powiększony gruczoł.Na swoim przypadku wyczuwałem gruczoły , poszedłem się upewnić.Na oko dał bym im co najwyżej 3 cm.Jeden miał 4,3cm x 0,8 mm a drugi 4 cm na 0,65 mm więc warto zrobić usg.Zastanawiam się dlaczego te gruczoły są takie płaskie.... Co do wycięcia to chyba na przełomie września/pazdziernika będę się umawiał na termin , narazie jestem na etapie zbierania kasy.Jak bym wiedział o Kielcach to bym już kasę miał odłożoną a tak jest dopiero 500 zł :( .Szkoła skończona więc już nic mnie nie trzyma nic tylko jechać wycinać i do pracy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Z tym umawianiem to lepiej sie pospiesz bo terminy beda na grudzien, no ale jak cie kasa trzyma to racja trzeba poczekac :)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Ktoś tu kiedyś zadał dobre pytanie. Co jeżeli okaże się na miejscu u dr Rylskiego, że to jednak nie jest ginekomastia, tylko lipomastia? Bo ogólnie u mnie to wygląda na gino, wyczuwam coś twardego pod sutkami, suty odstają są miękkie, jak by napęczniałe, ogólnie klatka piersiowa jest taka "zaokrąglona" w małym stopniu przypomina kobiecą pierś, ale wiadomo, że nigdy nie ma pewności co to tak na prawdę jest... czy zbita tkanka tłuszczowa, czy gruczołowa..

tak to wygląda:



Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2012-08-08 04:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Gdyby się okazało ,że to nie jest gruczoł to pewnie by wyciąg gruczoły takie jakie masz i po sprawie do końca życia :) .Co do tego to zrób usg tylko powiedz ,że masz problem i podejrzewasz ginekomastie to Ci lekarz napiszę co i jak z gruczołami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Ja gino miałem stwierdzone jedynie przez endokrynologa ,,na oko''. Dr Rylski też stwierdził, że tniemy gdy tylko zobaczył. Usg nie miałem robionego. Wytnie Ci gruczoł, zrobi liposukcje delikatną bo na zdjęciu wygląda na nieduże gino.

Zmieniony przez - NSP w dniu 2012-08-08 11:03:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium