SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzucam foto mojego gino
o 15 mam zabieg, wiec niedlugo beda aktualizacje :D
na foto slabo widac ale gino jest duze i w "realu" mocno widaczne


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Panowie a jak oceniacie moje cycuchy (dla mnie masakra) ? foto na 185stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na Twoim miejscu spalilbym fat a jak jest gruczal pod spodem to wycinal:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
shitman na zdjeciach gino nie widac, forma kozak, ale jak mowisz ze trzeba ciąć to trzeba :) powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki
pod sutkami wlasnie male "kulki" i za nim cignie sie jakis sznurek do tylu pare cm, przeszkadza mi to:D
pamietasz czy mozna bylo pic wode przed zabiegiem czy tez trzeba odstawic na 5-6h?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7542
Panowie , jestem nie całą dobę po zabiegu , wycinali pod narkozą . Bardzo dobrze że w miarę zredukowałem tłuszcz , zabieg trwał krócej , liposukcja minimalna , więc i ból po zabiegu mniejszy w porównaniu z kolegą który leżał obok i miał wycięte 3 razy więcej .

Wygląd dzień po , jak dla mnie zabójczy . Suty jeszcze trochę napuchnięte ale 3 razy mniejsze od moich starych hehe .
Ogólnie cyc jak ta lala , psychika +100 do zaj**istości .

Wycinajcie to , nie czekajcie na nie wiadomo co . Krótki zabieg i po sprawie .

Klata mnie boli jakby ktoś mi deską przywalił ze 3 razy . Ale nie ma tragedii . Za 2 , 3 dni wrzucę foty . Pozdro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
pic tez nie mozna z tego co pamietam ja jedynie malutkie łyczki wody, wiadomo te gruczoły pod spodem przeszkadzaja, zobaczymy jak wytniesz ile tego tam siedzialo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
tj. matthew09 pić też nie można

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7542
Krisu endokrynolog jest ogólnie mówiąc od hormonów , chirurg od cięcia . Szpital z oddziałem chirurgicznym to nie to samo co szpital z oddziałem chirurgii plastycznej . Idź do chirurga który miałby cię ciąć na nfz na prywatną wizytę , jeśli faktycznie masz gino to nikt ci nie będzie robił problemów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
@Aesh, napisz kto robił jeśli jest to ładnie zrobione, gdzie robiłeś USG. Bo ja jestem rozdarty między NFZ, Kriocentrum, a Selmedic. Dr Rylski mi nie pasuje ze względu na bardzo odległe terminy, a u mnie często z dnia na dzień coś się zmienia. Jako, że jestem z Lublina to by mi pasowało.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium