SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
Locopoznan ale to jest 100% do wycięcia? Nie mogę, że tak powiem - z tym żyć? O ile nie pójdzie mi to do przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Ja tam sie nie znam, lekarzem nie jestem ale ja bym to olał...Jak Ci to przeszkadza to zrób sobie USG i zobaczysz co wyjdzie, nie czujesz mięsa w okolicach suta? Podnieś rękę do góry i dobrze pomaraj, u mnie oddziela się gino od mięśnia co można wyczuć ręką ale na poczatku tak nie było więc może masz początkowe stadium?
Jednego jestem pewien :D żadna laska Ci nie powie, że masz cyce więc ja bym się nie przejmował tym :D

A i jeszcze jedno, mnie też nap*****lał sut jak np. laska położyła mi się na klacie czy zaj**ała z łokcia...lekarz mnie zlewał i mówił, że do psychologa a nie chirurga mam iść. Dopiero w szpitalu onkologicznym przy użyciu igły potwierdzili, że gino.

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-02-03 12:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
Powiem Ci, że póki co mi to nie przeszkadza. Poza tym jak spompuje klate na siłowni to w ogóle nie widzę tych "dziubków". Jakby znikają. Więc póki co jeszcze nie będę chodził po lekarzach i się martwił na zapas. Jak podniosę rękę to pod prawym sutkiem nic, pod lewym może i jakbym coś czuł - albo działa psycha i sobie wkręcam :D Złapie jeszcze teraz trochę masy to zobaczę czy się pogorszy czy nie. Dzięki Ci bardzo za odpowiedź! SOG poszedł ;) P.S Fajną masz laske jak Cie z łokcia napier**la hahah :D pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Panowie czy wy też tak macie że czujecie to gino np przy stresujących sytuacjach czujecie takie coś dziwnego ? Ja czasem czuje takie delikatne swędzenie , gilgotanie w środku . I od czasu do czasu w ciągu dnia czuję gilgotanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
Ja akurat mam sesje, same egzaminy, więc jest trochę stresu ale nie odczuwam nic takiego jak opisujesz. Ja odczuwam jedynie po dotknięciu sutków takie uczucie hmmm... między bólem a łaskotaniem. Po prostu dyskomfort. Nie wiem jak to inaczej opisać

Zmieniony przez - Qweert144 w dniu 2014-02-03 16:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
hmm po dotknięciu też troszkę czuje taki delikatny ból , gino mam juz 4 lata ale wcześniej tego nie odczuwałem tak(może sobie teraz wkręcam), ostatnio zacząłem odczuwać takie swędzenie hmm szczególnie kiedy suty mi trochę wiszą kiedy temp jest wysoka .Fakt tłuszczu też mam w hooj , nie wydaje mi się żeby mi wyj**ało estrogen tak sam z siebie , nie czuje żeby gruczoły się powiększały , jak mam luzną koszulkę i suty się ocierają o koszulkę to czuję taki dyskomfort .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 360
Ja tam nic nie czuje,jakbym miał normalna klate,ale niestety mam gino. Panowie mam jakoś 17% bf,mogę w takim stanie iść pod nóż czy lepiej zjechać do 10-12 % ?? Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5108
mateusz-gr
Panowie czy wy też tak macie że czujecie to gino np przy stresujących sytuacjach czujecie takie coś dziwnego ? Ja czasem czuje takie delikatne swędzenie , gilgotanie w środku . I od czasu do czasu w ciągu dnia czuję gilgotanie .


haha ja tak mialem !
myslalem, ze to ja sobie cos wkręcam ale jak zobaczylem Twojeg posta
to jednak cos w tym jest.. ja na szczęscie juz jestem po operacji
i szczerze to nie odczuwam juz tego.. tak mi sie wydaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
XD . k***a skatowałem się bo nie wiem dlaczego czuję takie h**ostwo :/ czy coś mi się porąbało z hormonami ale badałem je z 3 miesiące temu i było w normie . Może to przez większy poziom tkanki tłuszczowej .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium