SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491288

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
mateusz-gr
xxKozaKxx mam pytanie i do wszystkich którzy mieli i mają gino :P mam gino już parę lat ostatnimi czasu wyczuwam swędzenie czy też tak mieliście ? po prostu jakoś dziwnie czuję te gino chociaż jest stare . Jeśli chodzi o gruczoł to jest on powiększony a obok suta z 2cm dalej mam takie kulki co to jest?


Mateusz-gr czy te kulki wyglądają u Ciebie tak jak na ostatnim zdjęciu u mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
siema , ja je tylko wyczuwam jak pomacam klatę obok suta , czyli mówicie że to jest gino ? to nie są tłuszczaki albo kaszaki ?

Zmieniony przez - mateusz-gr w dniu 2014-02-18 11:27:08 Zrobiłem badania estro i wyszło 21 , min 11 , max 44 więc jest ok

Zmieniony przez - mateusz-gr w dniu 2014-02-18 14:09:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
witam.

jestem po wycieciu gino .. i teraz pytanie... czy sterydy beda mialy jakis wplyw na gojenie sie ran..? Przejrzalem praktycznie wszystkie strony z gino na sfd(jest ich mnostwo..) i wiem ze nie jeden osobnik bierze spowrotem koksy... chce zaczac cykl miesiac po wycieciu gino czy moze przez to cos sie stac? (hejty - nie musza sie wypowiadac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buber87
witam.

jestem po wycieciu gino .. i teraz pytanie... czy sterydy beda mialy jakis wplyw na gojenie sie ran..? Przejrzalem praktycznie wszystkie strony z gino na sfd(jest ich mnostwo..) i wiem ze nie jeden osobnik bierze spowrotem koksy... chce zaczac cykl miesiac po wycieciu gino czy moze przez to cos sie stac? (hejty - nie musza sie wypowiadac)


ja na czas wyciecia gino nie schodze z bomby wiec dam znac czy szybciej sie goi
ciecie mam za tydzien w czwartek
btw oni tam usypiaja czy trzeba leze i patrzec pare godz jak oni to robia?

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2014-02-20 13:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
na logike to na soku z powodu wiekszej syntezy bialek powinno sie szybciej goić, warto dorzucić napewno cynk i wapń -powoduje szybsze gojenie się ran

Nie ma skróconych dróg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Shitman masz znieczulenie miejscowe czyli jesteś świadom cały czas. Dziwne uczucie jak ci tam grzebią.ja wróciłem po 4tyg na siłownię i nie czułem klatki. Tylko jak poszedłem na boks i z partnerem mieliśmy się przepychać to jak uderzył mnie w klatę to poczułem lekki ból w lewym cycku.


Zmieniony przez - xxKozaKxx w dniu 2014-02-20 14:59:00

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6065
Robił ktoś w Kriocentrum ? są jakieś fotki przed po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
jak dlugo po operacji sa widoczne jeszcze blizny?

I czy kiedykolwiek one znikaja?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium