SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie do tych, co już są po. Czy po zabiegu widać różnicę w rozmiarze samego sutka ? W sensie wielkość brodawki ? Mam to nieszczęście, że u mnie one są dosyć duże a na dodatek ciemniejsze wyraźne od otaczające skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
To i ja mam pytanie. Do tych co mieli wycinane dość sporo. Czy z czasem zmieniło się Wam napięcie skóry, kształt sutka i brodawki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183
sutki po zabiegu są mniejsze i nie odstają, wyglądają naturalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
U mnie po zabiegu na chwilę były delikatnie powiększone jak było ciepło, ale tylko chwilę i minimalnie tak odstawały ;) Jak wróciłem do treningów z dnia na dzień było coraz lepiej ;) Teraz nic nie odstaje, nic nie jest powiększone, wszystko pięknie przylega płasko do mięśnia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
lukasz5119 po jakim czasie od zabiegu wróciłeś na siłkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
1 miesiąc i 1 dzień chyba ;) Mogłem po 3,5tyg już spokojnie ale odczekałem sobie jeszcze ciut, w końcu tam 4dni mnie nie zbawią ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2737
Ja polecam udanie się do ANDROLOGA nie ENDOKRYNOLOGA. Androlog zajmuje się mężczyznami i takie coś jak gino jest mu znane od podstaw. Zwykły endokrynolog może znać się na hormonach ale związku może nie widzieć z gino jak np u mnie. Powiedział, że nic nie widzi i prolaktyna jest pewnie podwyższona od stresu itp. Też miałem w planach jechać na zabieg od rylskiego, ale gdy okazało się że mam prolaktyne x3.5 to w pierwszej kolejności będę to leczył farmakologicznie. I jeśli podejrzewacie, że to hormony np. to umawiajcie się do ANDROLOGA. Dziwie się, że nikt o tym nie wspomniał do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
A po co wgl iść na jakieś wizyty płacić i wgl, idziesz robisz sam badania bez żadnych skierowań i wgl na poziom hormonów, jeśli któryś jest wywalony idziesz do endokrynologa czy tego androloga, pokazujesz wyniki, mówisz że masz gino, hormon ten i ten podwyższony potrzebujesz go zbić do normy, dostajesz leki i zbijasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2737
Zgadza się, badania samemu ale jeśli już ktoś będzie się decydował na wizytę i farmakologicznie to ANDROLOG a nie endokrynolog :) Bo większość by się od razu cieła a jest możliwość zbicia tego lekami, oczywiście w konkretnych przypadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5108
witam. mam 21 lat i problem gino niestety też mnie dotyczy.
wszystko zaczęło sie jak miałem jakies 13-14 lat.
gino mam na obu sutkach z czego lewy jest większy i taki bardziej "nabrzmiały"
postanowiłem coś z tym zrobic. lato 2011. poszedłem prywatnie do doktora Bogdana H. w ARS MEDICA. przyszedlem z badaniami TSH i testosteron. powiedziałem ze mam problem z sutkami no i ściągnąłem koszulke i pokazałem problem. Doktor powiedział, że faktycznie coś z tymi sutkami jest nie tak ale z badań wywnioskował, że jest wszystko w normie. powiedział, żebym sobie zbadał poziom prolaktyny. ponieważ to prywatna placówka więc nie bylo szans zeby za darmo to wyciąć więc Bogdan H. zalecił zarejestrowanie się do publicznej placówki. tak też zrobiłem. pod koniec 2011 miałem wizyte u jednego z krakowkich endokrynologów (bardzo nie przyjemna osoba o czym pozniej). przyszedlem z nowymi badaniami + prolaktyna, która była w nadmiarze oznaczona jako H (HIGH). lekarz dał skierowanie na USG i termin kolejnej wizyty na styczen 2012. na USG bylem lecz niestety na wizycie sie nie pojawilem. nie bede pisał czemu po prostu nie poszedlem z pewnych przyczyn teraz żałuje ;/
ostatnio poszedlem tam znów i powiedziałem o całej sytuacji i po kilku nieprzyjemnych słowach w moją strone dostałem termin na grudzien 2012 oraz skierowanie na badnia + PRL, które będe musiał wykonac kilka dni przed wizytą. tak więc nie wiem jak wygląda USG, nie wiem co lekarz tam napisał. mam kilka pytań. czy moge sie zarejestrować równolegle do innego endokrynologa? mam termin na grudzien a nie wiem czy coś wyjdzie z tego leczenia (oczywiśćie pojde to załatwie bo juz mam dosc tej ginekomasti). poza tym nie czuje sie komfortowo przez zachowanie lekarza. jest nie miły i tak jaby (przepraszam za słownictwo) miał wyje.bane na mój problem. następne pytanie: raz mi wyszła prolaktyna w nadmiarze i jak przy następnych badaniach znów wyjdzie ponad norme to czy jest szansa wyleczyć ginekomastie poprzez jakies leki na zbicie prolaktyny? a gino mam juz od dobrych 6 lat ;> ??? troche poczytałem ten temat i polecacie dr Rylskiego. bawic sie w chodzenie po publicznych lekarzach czy od razu zbierac kase i jechac do Kielc? jestem studentem orientujecie sie ile bym zapłacił za zabieg? wiem, ze sie rozpisalem troche ale chcialem napisac wszystko od początku co jak było jak cos to moge wkleic jakies zdjęcia pozniej. pozdrawiam i dziekuje z góry za odpowiedzi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium