SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Mi pasuje :P :D

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
Czy ktoś kto jest po zabiegu mógłby napisać przez ile dni czuł ból w okolicach klatki? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1135
Ja za to mam pytanie gdzie dokładnie czuliście tego guza i jakiej wielkości był?Gdy siedzę bądź też pochylam się tułowiem do przodu to po bokach od sutków robią mi się miękkie zgrubienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
http://4.bp.blogspot.  com/_ZWqgYBROGHw/TQXj5Ise7OI/ AAAAAAAAB-U/HQVb3mP8tPA/s1600/detect_gynecomastia_man_boobs.bmp

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-01-12 20:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1917
a robił ktoś z was operacje u dr. Rylskiego i był gdzieś z innej części Polski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Panowie a podacie dokładny adres kliniki bo zapomniałem zapytać doktora. A jadę już za tydzień ale szybko mi jakoś to zleciało.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
davit1000000
a robił ktoś z was operacje u dr. Rylskiego i był gdzieś z innej części Polski?

dużo osób pisało, że jechało do niego pół kraju, zazwczyj PKP

Nie ma skróconych dróg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
czas na podsumowanie - jestem ponad tydzien po zdjeciu kamizelki

robilem u dr Rylskiego i jestem BARDZO ale to bardzo wk***iony

ze nie zrobilem operacji juz lata temu :)

nie wiem po co tyle czekalem - chodzic bez garbienia sie w celu ukrycia wentyli, bez jak najgrubszych ciuchow - BEZCENNE

jestem bardzo zadowolony, Rylski wiec co robic i nawet nie ma sie co zastanawiac

jak bylem na sciagniu szwow u chirurga plastyka to Panie sie czepialy ze jak to tak mozna zostawic pacjenta bez opieki i probowaly podwazac robote - ale wiem o co chodzilo - wysmialem ta ich klinike i cene... 6000, znajac zycie jeszcze by spartaczyli suty

a Rylski robi perfekt i jak za darmo (porownujac ceny rynkowe)

takze robic robic nie myslec :)

jedyna uwaga: chcecie byc zadowoleni z efektu: BF musi poleciec ile sie da, i dobrze by bylo zeby na klacie byl jakis miesien

Rylski wiec co robi ale jak przyjdzie gosc calkiem plaski lub zalany jak swinia to co on ma zrobic ?

jesli przychodzi gosc u ktorego BF jest na tyle niski ze widac jak na dloni co trzeba odessac i do tego jest zarys miesni klaty ktory robi za fundament to robota na pewno bedzie dobrze zrobiona

Rylski wie jak ma byc podcieta klata itd bo pamietam komentarze z operacji - jesli gosc jest plaski to owszem odessa nadmiar tluszczu ale nie bedzie w stanie stwierdzic ile to za duzo ile za malo

a jesli przyjdzie zalana swinia (bez obrazy) to juz w ogole niewiadomo co robic - gdzie jest tluszcz z gino a gdzie z zapasienia ? nie widac nic, dlatego cos tam odessa zeby w miare to wygladalo ale SZALU NIE BEDZIE

zauwazcie ze perfekcyjne efekty wklejaja w tym temacie tylko ludzie z zarysem klaty i z nie za duzym BF

wiec sugeruje ostra wycinke bf przed zabiegiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Macie adres do kliniki Dr Rylskiego?

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Sam jestem ponad rok od zabiegu i zapomnialem, ale jakos wystarczyla niecale pol minuty, zeby wujek google znalazl...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium