SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Jasne, ze lepiej jest przed zabiegiem zaczac redukcje, to ulatwi doktorowi zabieg. Poza tym przy racjonalnym gubieniu wagi, skora ladnie by ci sie naciagala, a po zabiegu (w ktory wlicza sie tez liposukcje), nie wiadomo, jak ona by sie zachowala (byli tacy, ktorzy po odciagnieciu tluszczu z klatki, mieli problem ze zwisajaca skrora po bokach klatki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1390
Witam,po wielu latach ukrywania problemu, dojrzałem do decyzji - tniemy! Zadzwoniłem do dr. Rylskiego, termin na początek grudnia. I jeszcze jedno dla tych, którzy łudzą się że gino zniknie dzięki ćwiczenia aero. Nie zniknie! Biegam od 3 lat ok 50km/tydz. Dzięki temu schudlem jakieś 15kg a cycki jak były tak są. Z czasem dodam zdjęcia przed i po. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
heineken: czy Dr. Rylski ma takie dalekie terminy czy Ty chciałeś tak późno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1390
kuba-333 -Ja chciałem na listopad, a termin dostałem na grudzień z tym że prawdopodobnie uda się trochę przyśpieszyć bo część ludzi rezygnuje.

Zmieniony przez - heineken w dniu 2013-07-09 23:46:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
Panowie isc najpierw do endokrynologa czy do kogo? Gino mam napewno, w sumie gorzej bo i gino i lipo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1390
B4522sbm - mi dr. kazał zrobić usg piersi i to wszystko, ale wiem ze w innych klinikach każą zrobić więcej badań. Ja (przed zabiegiem) proponuje zaszczepić się przeciwko żółtaczce.

Zmieniony przez - heineken w dniu 2013-07-10 12:05:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
b4522sbm, tak jak heineken pisze, zrob TYLKO USG piersi - poszukaj miejscowki, gdzie je dostaniesz - koszt ok.80 zl. Endokrynolog to strata pieniedzy i tylko wiecej nerwow... Dobrze, jakbys zaczal juz redukcje (wyzej pisalem dlaczego to wazne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
jeśli gino jest tylko na 1 cycu to z drugiego da sie wyciac gruczol zeby sie nie zrobiło czy trzeba czekać az na 2 wyskoczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3380
da się usunąć i z drugiego na wszelki wypadek jeśli o to poprosisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
czy jest taki rodzaj gino ktory da sie wyleczyc lekami jezeli jest jeszcze we wczesnym stadium? pytam bo rodzice na operacje raczej sie nie zgodza a moglbym podejsc do lekarza rodzinnego zeby mi cos doradzil :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium