SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Witam, mam ''ustawiony'' zabieg u dr Rylskiego na 17 stycznia, wiem ze 2 osoby maja miec operacje 2 i 3 stycznia. Jezeli sa to osoby z tego forum, to prosze o napisanie w tym temacie. Bardzo chcialbym sie zamienic, bo w moim przypadku kazdy tydzien pooperacyjny bedzie sie liczyl. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile was kosztowało ściąganie szwów ? Mnie to czeka dopiero za tydzień, to się zapytam z ciekawości :) I jeszcze, może ktoś z Warszawy ? Nie mam orientacji gdzie iść, bo dopiero od października mieszkam. Okolice Wola Park.

Zmieniony przez - tomekooooo w dniu 2012-11-28 13:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
cześć wszystkim,udało mi się ogarnąć wszystko na nfz,poszło dość szybko tylko jeszcze nie ustaliłem terminu zabiegu.I tu mam do was pytanie,bo zabieg jest bez liposukcji i nie jest usuwany cały gruczoł,przez co nie jestem do końca przekonany do zabiegu.Co myślicie?

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Jeśli jesteś podatny i masz to przez okres dojrzewania czyli wzrost estrogeny to istnieje prawdopodobieństwo ,że może się to powtórzyć przy ponownym wzroście estrogeny.Jeśli jesteś podatny to nie masz szans i tego nie unikniesz taka jest prawda a jeśli masz wycięte całe gruczoły to nie masz się co martwić bo już nic nie odrośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Ja wlasnie jestem dzień po zabiegu u Rylskiego, podpisuje się w pełni pod dokladnym opisem zabiegu od asm.juchas z bodajrze 59 strony. Teraz tylko czekać na sciaganie szwów, myślę że nie będę tam zaglądał do tego czasu.

Zmieniony przez - herooo w dniu 2012-11-29 17:47:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
heroooo ile musisz nosić kamizelkę i kiedy zdejmujesz szwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Szwy mam ściągnąć za jakieś 2 tygodnie, mam zadzwonić i sie umówić na ściągniecie. Rylski prosił żeby przyjechać jeśli bedę mógł, mam 160 km więc myślę ze się wybiorę. On w razie uzbierania się jakiegoś płynu od razu odciągnie. Kamizelka standardowo około 4. tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 809
Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy sutki wrócą do pełnej percepcji odczuwania bodźców i kiedy może to nastąpić? Jestem po ściągnięciu szwów i jak ich (sutków) dotykam, to z całą pewnością nie czuję tego, co przed zabiegiem. A lubię czuć swoje sutki, byłoby miło mieć pewność, że wrażliwość powróci. Za parę dni zmyję dokładnie kolorki z klatki i wrzucam zdjęcia. Matias, jak Twoja klata aktualnie, bo trochę narzekałeś, a minęły już prawie 2 miechy? Może wrzucisz jakieś foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
adm.jachas jak miałeś duże gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 809
Nie znam wymiarów, ale patrząc na temat wydaje mi się, że małe (dałbym mu 1/3), będą zdjęcia, to ocenicie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium