SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Już się uspokajam panowie :)

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 746
Shitman ja miałem po Tobie w sobotę, moim zdaniem to co masz to jakiś krwiaczek - brałeś cyclonaminę co 6h? ona właśnie temu służy - żeby nie było żadnych krwawień... generalnie powinno się to wchłonąć Zaklej te plastry i nie zaglądaj tam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralem, wczoraj o godz 24 poszly ostatnie 2 tabsy
zakleilem juz. porpsotu chcialem sprawdzic czy nic sie nie stalo %)
szczerze mowiac jestem pozytywnie zaskoczone efektem a dopiero 6 dzien po zabiegu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1081
gimbus - zabieg przelozony na niedziele? kurde to dr. Rylski sporo ma tych pacjentow.. wiekszosc pewnie z stad;)
ja mysle, ze spokojnie poczekam do swojego terminu. tez koncowka maja.. troche fatu moze jeszcze zejdzie. locopoznan- spytalem, bo pisales ze przypadek prawie jak moj, wiec jestem ciekaw :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 746
mnie też kusi żeby tam zajrzeć.. ale na razie daję spokój:) 15 jadę na zdjęcie szwów to zobaczymy co i jak Chyba tyle to wytrzymam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
@ shitman_xD
a co brałeś na podtrzymanie bo widzę, że na tym szybciej się zgoiło niż normalnie, napisz na priv jak nie chcesz na forum, bede wdzieczny

Zmieniony przez - raktut w dniu 2014-03-05 19:09:18

Nie ma skróconych dróg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leci tylko test ~400 ew

theluka, ja jade 13. mialem przekladac na piatek/sobote ale okazalo sie ze nie bedzie waznego kolosa wtedy wiec mam czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
Witam ponownie :) koledzy, doradźcie mi co mam robić. Jestem 2 miesiące po zabiegu u dr.Rylskiego i ciągle obserwuje jeden sutek który jest delikatnie większy. Poniżej dodaje jego zdjęcia. Czy zgłaszać się z tym do lekarza? Jest on jakby miękki jakby pod spodem był płyn :/







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwnie to wyglada, ja bym sie spytal lekarza czemu jest powiekszony

mial ktos tak ze pare dni po zabiegu jeden sutek normalny miekki a drugi twardu opuchniety i jakby duza kulka pod spodem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
No trudno, trzeba będzie zadzwonić jutro. Mam obecnie nadmiar tłuszczu i pracuje nad jego zgubieniem od 3 tygodni.. jakieś 10kg :D, czy ciekawy jestem czy jak bym spadł te 10kg to sutek byłby mniej opuchnięty, jak myślicie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium