SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
dzięki. ; ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
dzięki panowie za aktywność. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
A napisał byś jeszcze ile masz już tą ginekomastię :)
Ja mam ok. 6 lat a na usg wyglądała jak by miała maksymalnie pół roku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
hm, powiem Ci tak, że dokładnie nie pamiętam teraz, ale myśle, że ok 5-6 lat : ) nie czuje guzików pod sutami, ale nie udało mi się tego spalić, pomimo zjechania 10kg, nie wiem czy zbyt mało, czy cos, już zaczynam sie dołować tym gównem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Witam.Ja mam taki problem.Mam w miarę duże gino utrzymujące się 2 lata przy moim 19 letnim wiekiem na karku.Rok wcześniej poszedłem do endokrynologa w moim mieście, zrobiłem badania, wyszło, że mam podwyższony poziom prolaktyny, co może być właśnie skutkiem powstania gino.Dostałem bromergon, który brałem przez znaczy czas i miałem udać się na wyniki.Niestety Pani lekarz odeszła, przyszła nowa i tu zaczyna się problem.Otóż po dzisiejszej wizycie w moim mieście, Pani endokrynolog skierowała mnie do szpitala do Szczecina w celu zrobienia dokładnych wyników w ciągu jednego dnia (USG, badania hormonalne) i w następstwie położenia na oddział, bo jak powiedziała - "mamy chirurga, który w razie co będzie działał dalej"
Tu moje pytanie.Czy Pani po prostu ma jakiś z tego profit, że kieruje mnie do swojego miasta, czy faktycznie to może pomóc i JAKIM CUDEM mówi o operacji w ciągu 4 dni nie wspominając nic o pieniążkach?!
Jak to rozumieć? Chyba zdecyduje się na te badania (jak mniemam będą darmowe, bo szpital wojskowy, nie żadna prywatna klinika)
Mieliście podobny przypadek? Ktoś badał się w tamtejszym szpitalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
No tak, ale to na NFZ nie ma terminów po rok czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
W jednym szpitalu będziesz miał termin 1rok, w drugim będziesz miał 8miesięcy, w trzecim miesiąc, w innym znowu kilka dni. Zależy wszystko od szpitala, na kiedy mają wolne terminy ;) Więc nie ma tutaj reguły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Czyli mam rozumieć, że jest możliwa taka darmowa opcja załatwienia tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Jest możliwa :) Tylko upewnij się że wycinają cały gruczoł ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium