SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
no to od poniedziałku 07.04 wracam i ja :)

ps. Gdyby ktoś z Krakowa chciał się pociąć to mogę naprowadzić jak to zrobić na NFZ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakbys byl kiedys na pure angel city to chetnie zobacze jak to wyglada, ja ze swojego jestem jeszcze nie do konca zadowolony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1295
Witam sciagnolem kamizelke na godzinke zeby sie wykompac i na sutku wyskoczyla mi jakas górka :( co to moze byc? moze ktos mial tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Gimbus...raczej spoko. Ja po lipo też tak miałem nawet do 4 miesiaca. Teraz jestem 3 godz po zabiegu u dr Rylskiego... na razie nic nie boli. Sam zabieg i podejscie Rylskiego bardzo duzy plus. Na efekty musze poczekac ale generalnie w wawie mi tak zrypali lipo ze teraz moze byc tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Panowie, ktoś zdjął wcześniej ta kamizelkę?
Miesiąc w tym łazić to trochę lipa

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-04-04 12:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
ja jestem drugi dzień w pracy bez kamizelki, ale chyba jednak wrócę do noszenia. Mam dziwne uczucie, tak jakby ścierpniętych sutków i okolic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
co do Pura to odpada, gdyż jestem szczęśliwym posidaczem karty multisport :) ale gdybyś wpadł kiedyś do Platinium na Szalku to moglibyśmy pogadać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Ja po lipo miałem z 4 przedłuzone do 6 tyg. Lepiej ponosic o tydzien dluzej niz za mało i pozniej żalowac :) Wiem ze mozna szału dostac bo teraz mam ją drugi dzien i juz mam dosyc :) ale wytrzymalem wtedy to i tetar dam rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 531
ja sciagam jak ide do pracy.a potem zakladam na reszte dnia i na noc.Zaczalem sciagac po zdjeciu opatrunkow czyli w 18 dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
A po jakim czasie zeszła wam opuchlizna? Dzisiaj ściągnąłem kamizelkę, żeby kuknąć jak to wygląda i jeden cyc jest bardziej spuchnięty. Przed zabiegiem był większy ale Rylski go dłużej męczył no i łudzę się, że to dlatego. Jak dotknę to czuć jakby był zalany wodą nawet w miejscu gdzie przez zabiegiem było ok.

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-04-04 17:40:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium