SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
tak znikło wszystko ładnie :) Jest już centralnie w kolorze sutków więc bez obaw wszystko będzie git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183
no zaj**iście...pozbyłem sie tego gówna 23.05 teraz tylko czekać aż sie to wszystko ładnie zagoi i zejdą zrosty tzn z prawego cyca, w lewym praktycznie nie ma i cieszyć sie życiem bo to h**ostwo dało mi się ze znaki przez prawie 10 lat... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dokładnie teraz można się cieszyć latem i żyć pełnią życia a nie ukrywać się w koszulkach i wgl :) Ojć 10lat to długo się z tym męczyłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183
no może niecałe ale nie wiele by zabrakło miałem to gdzieś od 15 roku życia a mam 23 już :/ żałuje tylko jednego że tak późno wpadłem na te forum i nie zrobiłem zabiegu ze 3 lata temu ale cóż lepiej późno niż wcale... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Każdy żałuje że za późno się za to zabrał, w tym również ja :) Ale tak jak mówisz lepiej późno niż wcale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056
Sie,wiem ze jest kilka osob po operacji ginko u Dr.Rylskiego mianowicie czy jak On to ujol podkladal Wam po wycieciu gruczolu tkanke tluszczowa nabita woda(czy inna sub.) ?jestem juz prawie 3 tyg po,wrazenie ogolne na duzy plus.Ale chcialem teraz spalic tluszcz nieco z siebie.I moge dawac teraz clena na spalanie,nie zaszkodzi owym "podkladkom "?mial moze ktos podobna sytulacje?

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
maniek12 tam masz swój tłuszcz, żadnych innych substancji tam nie ma:) Wszystko możesz to spalić :) Możesz odpalać clena nic nie zaszkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056
dziex za odpis tak wiem ze to moj tluszczyk,ale mozesz mi wierzyc byl czyms pompowany bo przez kilka dni po zdjeciu szwow mialem prawie sylikony,dzwonilem do Dr uspokoil mnie ze to zejdzie i szchodzi faktycznie(gdy obrzek sie zmniejszal czulem sie fatalnie gol glowy i ogolne zle samopoczucie)teraz sa juz takie male "placki" .zatem poczekam jeszcze z tydzien i zaczynam bieganie na clenie :D pozdro

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Wszystko się ładnie zagoi :) Na początku on go tam wkładał ( przynajmniej jeśli chodzi o mnie ), takie kawałki tego tłuszczyku i potem to przypalał tym takim urządzeniem malutkim i on się fajnie rozlewał hehe :) Wszystko będzie git clena możesz lecieć bez problemu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Łukasz, jeśli możesz podać mi linka żeby kupić tą Fosfatydylocholinę, to bardzo proszę

[email protected]

Będę Ci bardzo wdzięczny.

Bo jednak albo troszkę skóry mam za dużo, albo tłuszcz nieodpowiednio rozłożony, po zabiegu jestem ok. 4 miesiace.

pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium