SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mam nadzieje ze to zrosty bo z czasem to znika
na luzie tzn rece w dol juz w miare ok wyglada i roznicy duzej nie ma a 2-3 tyg temu byla tragedia
wiec moze calkiem zejdzie
a forma slaba bo juz ponad 115 jest, zalalem sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 531
http://www.tinypic.pl/urqai0kf48hf
http://www.tinypic.pl/cjj8ndod3yws
http://www.tinypic.pl/ap8c60br4mhr
jutro będą 4 tygodnie od zabiegu i zaczynają mi te cyce znowu troche wisieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobnie mialem a przy napieciu klaty, cos w stylu "most muscular" jakby skora na sutkach sie zwijala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1295
Ja juz po wizycie u chirurga nie bylem u rylskiego bo nie oplaca sie jechac na samo zdjecie szwow taki kawal drogi tym bardziej ze wszystko sie elegancko goi chirurg powiedzial ze wszystko jest ok tylko troche jeszcze opuchniete sa te cyce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1167
zgadza sie, mialem operacje jakis czas temu(dokladnie 16 miesiecy temu), goilo sie bardzo szybko, najmniejszego nawet siniaka i nic nie odstawalo, plyn sie nie zbieral. Jedna strona jedank zostala skopana od strony estetycznej; blizna byla "podwinieta" i w prawym cycu bylo za duzo tluszczu przez co byl jakby spuchniety. Tydzien temu mialem tego poprawke i caly tluszcz zostal usuniety, blizna poprawiona. Goi sie z ow dosc szybko bo po tygodniu juz nie mam nawet strupow na bliznie i nie czuje zadnego bolu(po 5 dniach juz normalnie klate robilem :D) ale to zapewne dlatego ze usuwal tylko ten tluszcz, po gruczole juz od dawna nie ma sladu wiec nie byl to tak inwazyjny zabieg jak za pierwszym razem. JEdynym problemem tym razem jest zbieranie sie tego syfu w srodku, przed chwila znow odciagnalem 3 pelne strzykawki insulinowki, pomimo to sut wyglada jak balon z ktorego zeszlo powietrze, skora jest mocno rozciagnieta i to wisi jak worek. Zastanawaim sie ile jeszcze czasu to sie bedzie zbierac i czy to odciagac czy zostawic? czy sie to samo wchlonie?? mam dosyc klucia naokolo suta bo juz boli jak wbijam tak skora nakluta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
Ja już 4 tygodnie po operacji u Rylskiego , kamizelkę jeszcze będą nosić przez tydzień od tygodnia już podnoszę małe ciężary 10-20 kg ( praca) .Przy napinaniu klaty czuje lekki ból. Wszystko pięknie się goi , strupy pomału odchodzą . Jedyne co mnie martwi to twarde zrosty pod sutkami i lewa brodawka sutkowa odstaje (efekt ciągle stojącego suta :D ) Jak myślicie czy po 4 tygodniach jest szansa ,ze te odstające brodawki się zmniejsza. No i otoczka sutka jest duzo ciemniejsza od samej brodawki ;/ Mial ktos tak samo ? Podnosiliscie wieksze ciezary po 4 tygodniach i czym to ewentualnie grozi?? Z góry dzieki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 531
ja dzis zaczalem tez cwiczyc.Lapy i nogi tylko,ale zamierzam za pare dni wrocic do SW i do normalnych cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
muzammil, ja bym wyluzował z tym odciąganiem wody jak jesteś tydzień po zabiegu. U mnie woda schodzi z dnia na dzień. Kamizelkę nosisz bo to chyba ona ma zapewnić brak odkładania się wody?

Pierwszy zabieg i poprawka u Rylskiego? Płaciłeś coś czy nie było problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
muzammil, mógłbyś napisać gdzie kupujesz takie coś do odsysania płynu? Normalnie w aptece zwykła igła i strzykawka? jeden sutek mam większy po zabiegu i czuć jakby pod nim był płyn bo jest troszkę wypukły i miękki. Miałem jechać z tym specjalnie do Kielc ale może to nie było by konieczne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium