SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Panowie ważne pytanie. Ile robiliście przerwy od treningów siłowych po zabiegu? 3 tygodnie wystarczą? Robiliście cardio w trakcie przerwy po zabiegu czy całkowity off? Tydzień po zabiegu mogę leżeć z dupą w łóżku ale w drugim tygodniu chciałbym już chociaż aeroby pokręcić.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 878
ja robie 3 tygodnie calkowity off . po tym okresie zaczynam wchodzic na ciezary stopniowo robiac progresje ciezaru co tydzien. na kiedy masz termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
ja jestem 2drugi dzien po zabiegu, panowie ile nosiliscie tą kamizelkę ? i po jakim czasie wrociliscie tak do normalnych czynnosci zyciowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
termin mam na 10 grudnia, jak ktoś ma szybciej to chętnie się zamienie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 878
mogles powiedziec przez telefon jak sie cos zwolni to maja ci zadzwonic. mi sie udalo umowile,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
10 GRUDZIEN to i tak dobrze, ja jak dwa dni temu bylem tam u dr rylskiego to pani mowila ze juz wlasnie na kwiecien zapisują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 878
nie wiedzialem ze tyle osob ma gino myslalem ze tylko ja mialem. Ja mialem bardzo fajna sytuacje koles sie zamienil i czekalem tylko 2,5 tygodnia . za co mu bardzo dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
a ile po zabiegu jestes ? ja dzis drugi dzien, leci juz praktycznie 3 doba, ile nosiles kamizelke ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 878
dzis jest 8 dzien kamizelke bd nosil 4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja rejestrowałem się jakoś w maju/czerwcu dlatego już w grudniu wycinam Mówiłem jej, że od października może dzwonić jak jej się coś zwolni ale pewnie zapomniała. Jak ktoś z was ma wcześniej a chce się zamienić to może uderzać do mnie. Nie zależy mi bardzo na tym, żeby zrobić to jak najszybciej dlatego nie dzwonie do nich, do grudnia mogę poczekać

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium