SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Witam, wstawiałem tu już fotki i powiedzieliście ze gino i ciąć.
Bytem u endokrynologa i zrobil usg wynik: nie ma powiększonych gruczołów, wszystko jest niby dobrze. Zlecił mi badanie Testosteronu. FSH, LH, Estradiolu, Prolaktyny no i wyniki
FSH (3,28) mlU/ml [1,13-12,51)
LH (7,00) mlU/ml [2-12]
Estradiol (85,32)pg/ml [20-77]
Prolaktyna 7,62 ng/ml[2,1-17,7]
Testotseron 905 ng/dl [241-827]

Wizyte mam dopiero we wrzesniu...

Z tego co wiem wysoki poziom estradiolu wplywa na Gino, ale dlaczego również, mam Testosteron podwyższony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ile masz to gino? Na której stronie w którym temacie wstawiałeś fotki bo mi się nie chce szukać ;) Ile masz lat? Wyczuwasz guzki pod sutkami?
USG nie zawsze nam prawdę powie, jest tutaj trochę przypadków, gdzie USG nie wykazało wgl gino, a po rozcięciu suta, lekarze się dziwili że takie duże gruczoły były, sam niedawno rozmawiałem na gg z taką osobą której nie wykazało USG żadnego gruczołu, a po przyjeździe do Rylskiego i rozcięciu gruczoły były konkretne ;)

Estrogen troszkę podniesiony, być może to jest przyczyną tego gino ( ale najpierw napisz ile to masz, jaki masz wiek i czy wyczuwasz guzki pod sutkami )?

A co do testa leciały jakieś saa? Może masz naturalnie wysoki poziom testa ;) Ja bym się z tego cieszył

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-08-02 02:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
g

Zmieniony przez - IxN w dniu 2012-08-02 15:53:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Witam.
We czwartek, nareszcie pozbyłem się tego syfu raz na zawsze. Oczywiście u Doktora Rylskiego w Kielcach.
Polecam i nie ma się co zastanawiać...sam żałuję że tak późno.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
ile $$$ wyszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
2250zl. Z kamizelką i badaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
co miałes robione? samo wycinanie gruczołów czy cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Wycinanie gruczołów i liposukcje. Czyli chyba standard z tego co pisała reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
masz jakies zdjecia sprzed i po zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Mam zdjęcia sprzed. O zdjęcia po zabiegu ciężko bo kamizelka i opatrunki. W przyszłym tygodniu ściągam szwy, wtedy zrobię i wstawię oba :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium