SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1190
Już miałem kilka wizyt u bardzo zaufanej endokrynolog w Gdyni, zapisała mi parę leków. Na dodatek mam niedoczynność tarczycy, muszę rano codziennie łykać hormon, to może mieć jakiś związek z gino?

Jest to Euthyrox 25mg.

Zmieniony przez - meksykanski93 w dniu 2014-03-29 23:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Jasne, że ma ale kolego mogłeś zadać sobie odrobinę trudu i poczytać :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ginekomastia
Ile płacisz za dostinex? Jakie dawki Ci zapisała? Jakie masz wyniki prolki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1190
Dostinex mam kupowany z Niemiec, nie wiem dokładnie ile, ale o wiele taniej niż w Polsce. Pół tabletki na tydzień przez ostatnie dwa miesiące, teraz mam przerwę na zalecenie lekarza. Prolka w normie po Dostinexie, krew miałem jakoś 2 tygodnie temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
jeździsz do apteki czy masz namierzoną jakąś internetową? Przyjmują w ogóle polskie recepty czy tam nie potrzeba recepty?
Jakie miałem wynik jak było źle?

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-03-29 23:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1190
Tak, przyjmowana jest polska recepta w normalniej aptece, wysyła mi rodzina, która tam mieszka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
a jakie miałeś wyniki jak były podwyższone? jesli sprawa opanowana to nic tylko wycinać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1190
Sprawa jest już właściwie opanowana, nie wiem czy będę go jeszcze brał, to zależy od następnych wyników. Jeżeli będzie w porządku, to zdecyduję się na cięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz miesiac po zabiegu
od tygodnia nie nosze kamizelki i masuje suty
zrosty w polowie znikly
sutki zaczynaja fajnie wyglada i jedem ktory byl znacznie wiekszy, juz jest prawie rowny


na pompie praktycznie idealne :D
te czarne strupki na srodku brodawki to od spirytusu sie porobily
zadnych blizn juz nie widac a nie smarowalem niczym
delikatnie kreseczki widac jak podniose rece na maxa w gore i do tylu





Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2014-03-30 16:00:05

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2014-03-30 16:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
są i rozstępy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Noo elegancko.. widzisz po strachu musi się wszystko ułożyć i będzie gitarra :)
U mnie jeszcze tylko 3 dni noszenia kamizelki i powrót do ćwiczeń :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium