SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Niestety jak widzisz nie wszystko, jak się uleży będzie trochę lepiej wyglądać ale dalej będzie kurczyć się przy zimnie i powiększać normalnie (nie aż tak jak przed operacją ale nadal)... jeszcze tylko pewnie za wizytę w tym tygodniu musisz zapłacić doktor wyciągnie szwy i pod usg powie ze wszystko podręcznikowo zrobione.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 160
Kolega miał styczność z dr Bednarskim?
Skoro to tłuszcz, to pewnie przy zredukowaniu wagi będzie lepiej wyglądać?


Zmieniony przez - adiks w dniu 2014-09-08 21:20:10

Zmieniony przez - adiks w dniu 2014-09-08 21:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Tak, bardzo miły, uprzejmy i żartobliwy gość. Ale zrobiłbym operację gdzie indziej - Kielcach. Tamten gość chyba bardziej się stara usuwa tłuszcz i nadmiar skóry i jakoś lepiej mu to wychodzi...


BTW gdybyś miał specjalnie jechać jeszcze raz za tydzień po jakieś wyniki badań to już odpuść, tylko kolejna 5 minutowa wizyta za 100 zł czy teraz może już więcej...

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 160
Dawno miałeś zabieg? Jak to teraz u Ciebie wygląda? Czy po zabiegu u Bednarskiego wyglądało podobnie jak u mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Dawno, 4 czy 5 lat temu. Hm czy podobnie, miałem niższy BF i mniej tłuszczu ale może bardziej 'napompowane' sutki jak było gorąco.

Teraz lepiej bo długo długo siłownia i bieganie ale też nie idealnie... Tyle że kiedyś robił operację w szpitalu na NFZ nie wiedziałem że teraz prywatnie operuje. Zapłaciłeś sporo to jakby nie było ok, gdybyś coś czuł pod sutami to upominaj się o poprawkę.


Pzdr.

Zmieniony przez - Achoris w dniu 2014-09-08 22:05:47

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
azzaro89
do osób, które przeszły zabieg - panowie, nurtuje i martwi mnie jedna sprawa. Mianowicie, czy miewaliście czasem uczucie bólu, twardego sutka tak jakby zrostu/gródki w miejscu cięcia? Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale czasem miewam coś takiego. Jestem nieco ponad 3 miesiące po zabiegu.


Ja miałem zabieg dokładnie 3 miesiące temu u dr Rylskiego. Ból sam z siebie nie występuje, ale pod sutkami są twarde zrosty które bolą przy naciśnięciu. Zrosty zdążyły mi się już zmniejszyć i mniej bolą niż wcześniej, a dr Rylski mówił że mogą się one utrzymywać nawet ok. roku więc nie ma co się niepokoić. Ale jeśli chodzi o mnie to naprawdę zaj**iście mi to zrobił, w ogóle nie ma śladu że coś było cięte, aż szkoda że nie zrobiłem zdjęć przed operacją dla porównania. Cena w moim przypadku to 2500 zł jakby kogoś interesowało (stan na czerwiec 2014).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2322
Witam. Jak robiliście badania przed zabiegiem to mieliście zawyżony estradiol? Czy po zabiegu robił ktoś z Was badania dla porównania. Czy samo wycięcie gino ma wpływ na poziom hormonów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 160
Mi nie kazano badać estradiolu, a za to betaHCG. Wydaje mi się że usuniecie gino nie ma wpływu na zmianę hormonów. Aczkolwiek jeśli hormony nie są w porządku, gino może odrosnąć (tak endokrynolog mówił).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 110 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2917
@adiks aż tak bardzo Ci zależało na czasie? U Rylskiego nie dość, że byś zaoszczędził minimum 1.5tyś to byś dostał gratis odsysanie tłuszczu i modelacje klatki by to ładnie się prezentowało. Dodatkowo Rylski tnie w obrębie sutka, co wymaga większej precyzji, ale też sprawia, że po zabiegu nie ma szans by ktokolwiek dostrzegł, że było coś operowane.
Tak z ciekawości, ile trwała twoja operacja?

Zmieniony przez - FraMat w dniu 2014-09-09 13:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 160
Troszkę ponad 2 godziny.
No cóż, wraz z początkiem października siłownia, dieta, może będzie jakoś wyglądać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium