SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1167
ja to jak napne klate albo biegam to mam wrazenie(chyba) jakbym mial silikony:D takie obce cialo w srodku na ktore nie mam wplywu. Troche jest to wszystko opuchniete widac i dlatego ten sut taki ciagle troche zaokraglony(natomiast z profilu jest idealnie rowno, nic nie odstaje jak jeszcze kilka tygodni temu...). Sama srednica sutow nie zmienila sie za bardzo po wycieciu gino i to mnie zastanawia, zmniejsza sie kiedys?? czy po prostu genetycznie mam takie wymiona?:D Najbardziej mnie martwia te stwardnienia bo jest tego dosc duzo objetosciowo(mniej wiecej tak jak bylo gino, czyli duza czesc calego cyca). Moze mi sie zdaje ale NIENOSZENIE kamizelki wplywa na to wszystko lepiej. ostatnie 1,5 dnia nie mialem jej na sobie i powiem ze jakby wiecej czucia tam jest i jakos ksztalty lepsze lapie? Moze sobie wkrecam tylko, poczekam jeszcze z tydzien w tej kamizelce i jesli bedzie to sie powiekszalo to dzwonie do doktora niech przyjezdza do UK naprawiac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
muzammil, a masz czucie w sutach?
Jesli mozesz trenowac to rob to, podobno pomaga w znikaniu zrostow i ogolnie w gojeniu sie. Efekty na pewna beda za jakis czas, wg mnie za szybko ich oczekujesz.
Sprawdzales dzien po czy nie nazbieraly sie gdzies plyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1167
czy mam czucie w sutach? hmmm...na pewno nie takie jak przed wycieciem ale jak je dotkne to cos jakby czuje "przez mgle" nic nie wbijalem ale jak macam to nie ma tam nic co by moglo przypominac plyn bo jest od razu pod skora twarde. Myslisz ze pomimo wszystko wbijac? Wiem ze jestem niecierpliwy ale tydzien temu wygladalo to lepiej niz teraz:/ tym bardziej ze nie mialem po zabiegu nawet najmniejszego siniaczka ani(tam mi sie wydaje) tego plynu wiec myslalem ze 2 miechy i nowka nie smigany:) Trenowac to trenuje juz od 4tego dnia po zabiegu :D na razie wszystko oprocz klaty(ostatnio jak zrobilem plecy to mi sie te blizny po cieciach jakby lekko naderwaly, poczekam jeszcze z tydzien z klatka az zejda strupy calkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Jak wroci czucie to powinny sie zmniejszyc. CHodzilo mi o to czy dzien po zabiegu sciagales kamizelke i sprawdzales, czy masz plyny. Narazie najwiekszy bol wlasnie czuje po bokach klatki i wlasnie boje sie, ze tam moze sie zbierac plyn, chociaz nie powinien bo dobrze mam scisnieta kamizelke. Tez tak miales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1167
no ja ja nosze caly czas jeszcze(2,5 tyg po zabiegu). Nic mnie juz nie boli tylko jest to dziwne uczucie tego czegos niemojego w srodku:) pierwszy raz zajrzalem po 4 dniach(zmienialem opatrunek i bralem prysznic), wszystko bylo elegancko plaskie wiec nie sadze zeby byl tam plyn jakis. Czy istnieje ryzyko zebrania sie tego plynu po 2-3 tygodniach od zabiegu?? czy jak nie bylo pierwsze dni to juz nie bedzie? Jesli chodzi o jakis bol to bylo go bardzo malo od samego poczatku(nie bralem nawet ani jednej tabletki przeciwbolowej bo nie bylo sensu), po bokach tez troche czulem ale to bardziej ucisk bo tamtedy miesien jakby byl wypychany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
To ''nietwoje w srodku'' to prawdopodobnie sa zrosty Chyba nie powinny sie zebrac juz plyny.
Nie wiem jak Ty, ja ponosza kamizelke 3 tygodnie.
Smarujesz jeszcze blizny? Bo miales dosc spore jak ostatnio dawales fote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1167
jeszcze mam troche strupow(nie chce ich odrywac, niech same odpadna), wydaje mi sie ze blizny smaruje sie dopiero po jakims czasie po zagojeniu. ja nie wiem czy bede wogole smarowal, mam taki organizm ze blizny sa malo widoczne, nawet juz teraz jak w niektorych miejscach strupy odpadly to powiem szczerze ze nie widac tej blizny prawie(rasa biala, nie jestem ciapaty jakis wiec kolorem tez ona sie nie rozni od ciala Dam zdecia na poczatku przyszlego tygodnia jak zejda strupy calkowiecie, weekend przesiedze jeszcze w pancerzu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Grzesieq02
U mnie cały czas to samo, już ponad 4.5 tygodnia po zabiegu a z sutów znowu robi się "truskawa" są napęczniałe, duże i miękkie jak przed zabiegiem (minimalnie mniejsze), nie reagują na zimno w ogóle. Jedynie po masażu robią się normalne na ok 10-15 minut. Mimo, że minęły te 4.5 tygodnie to cały czas noszę tą kamizelkę bo nawet nie chcę się jeszcze bardziej dołować. Wydaje mi się, że już nic się nie zmieni.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-01-04 05:32:16


Oj chłopy spokojnie, 4,5tyg po zabiegu to nie ma co oceniać, to się formuje nawet pół roku jak lekarz powiedział ;) Mówisz że suty pęcznieją, więc zrób badania na estrogen i prolaktyne! Być może masz estrogen wywalony i wypycha suta ;) Być może też jesteś otłuszczony i została lipomastia ;) Tak że najpierw spróbuj zrobić badania i wszystko się wyjaśni ;) Jeśli badania w normie to fosfatydylocholina wstrzykiwana do suta i załatwi to problem lipomasti. Tak że nie załamuj się bo wszystko można zmienić ;)

Grzesieq02
Nie zebrał się płyn na pewno. Wbijałem igłę ze strzykawką do każdego suta po 10 razy chyba w różne miejsca z różną głębokością... Też mam takie stwardnienia, w prawym to nawet mam takie guzy wielkości gruczołu który był (jak złapię za tą twardą gulę, to tak z 2-3 cm wysokości i 3-4 cm szerokości ma), albo i nawet większe. Natomiast na lewym trochę mniejsze te twardości a sut i tak bardziej odstaje niż prawy na którym są większe.

Klatę lekko ćwiczyłem wczoraj, ale nie można tego nazwać treningiem za bardzo.

Sutów w ogóle nie czuję, ale wątpie, żeby po powrocie czucia zmienił się jakoś diametralnie ich wygląd.

Ja już na prawdę tracę cierpliwość i nadzieję na to, że będzie to dobrze wyglądało. Najprawdpodobniej w maju pojadę na jakąś poprawkę, ewentualnie spróbuje wyciąć się do kości, może wtedy to g**** zniknie.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-01-04 15:34:07


Nie zebrał się płyn, to nie wbijaj tam już żadnych igieł bo po co? Nie naciągłeś nic to nie dłub już tam! Takie zgrubienia to jest norma, to są zrosty, masuj to bo chyba to na to pomaga, zrosty to sprawa indywidualna. Jeden będzie miał tak jak to w Twoim przypadku i będą długo schodzić, drugi np. tak jak ja miał że tak ujmę ch**a zrostów, choja się tym przejmował, nic nie masował, wszystko samo zeszło i nie ma ani śladu.

Słabe czucie sutów, to norma po zabiegu. Czucie może powracać długo, tym się nie przejmuj.

Jak już pisałem idź rób badania na prlaktyne i estrogen. Bo pewnie któryś chormon wyj**any w górę i dlatego robią się truskawki z sutów ;) A jak hormony w normie to tak jak mówiłem fosfatydylocholina i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
pak91
Jak wroci czucie to powinny sie zmniejszyc. CHodzilo mi o to czy dzien po zabiegu sciagales kamizelke i sprawdzales, czy masz plyny. Narazie najwiekszy bol wlasnie czuje po bokach klatki i wlasnie boje sie, ze tam moze sie zbierac plyn, chociaz nie powinien bo dobrze mam scisnieta kamizelke. Tez tak miales?


Po 1dniu nic się tam nie dłubie! Ból po bokach to norma, też miałem tak samo, to nie jest wina żadnych płynów itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
muzammil
Grzesieq02
U mnie cały czas to samo, już ponad 4.5 tygodnia po zabiegu a z sutów znowu robi się "truskawa" są napęczniałe, duże i miękkie jak przed zabiegiem


moze zebral ci sie tam ten plyn???
U mnie sprawa wylgada nieco inaczej(2,5 tygodnia po zabiegu)- prawy sut zaczyna jakby z dnia na dzien lekko odstawac i robi sie taki wypuklejszy. Z kazdym dniem tez czuje w miejscach gdzie zostal wyciety gruczol takie mocne stwardnienia/zrosty. Wiele osob pisalo o zrostach pod blizna od ciecia, u mnie wyglada to tak jakby ten tluszcz ktorym doktor wypelnil ubytki przemienil sie w cos twardego(jakby jedna duza blizna, twarde). Mial ktos podobnie?? zejdzie to? powroci do postaci zwyklego tluszczu ktory bede w stanie spalic???


Ja też miałem truskawki z sutów po zabiegu miesiąc, potem wszystko zeszło jak wróciłem do treningów i wgl, nie oceniajcie tego po tak krótkim czasie bo to jest w fazie gojenia się. Jak będzie problem z odstającymi sutami nadal to rób badania na estro i prolaktyne. To są zrosty i nic innego. Tłuszcz to tłuszcz, nie może Ci się przekształcić w jakieś stwardnienia itp. Zwykłe zrosty. Masaże podobno pomagają więc masuj to. Czy zejdzie? Sprawa indywidualna, jeden będzie miał i mu zostaną, drugi będzie miał ale się wchłoną, trzeci nie będzie miał wcale. Więc nikt Ci tutaj nie powie, bo nikt tutaj nie jest wróżką ;) Za 2 miesiące będziesz mógł oceniać efekty czy wszystko jest ok i wgl ale nie po 2,5tyg ;) Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium