SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
wrzuc narazie jak mozesz zdjecia sprzed zabiegu, pozniej dodasz po zdjeciu opatrunkow/szwow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Doktor określił jako ,,nie małe''.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
powodzenia, mam nadzieje ze po zabiegu bedziesz zadowolony z efektu
kiedy mozna liczyc na fotki - after?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Już jestem zadowolony. Efekt widziałem przed założeniem kamizelki. Tak jak już pisałem, nie ma co się zastanawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Tez bd mial ''nie male'' cos mi sie wydaje.. nie umiem tego okreslic bo nie wiem jakie sa wielkosci ale stwierdzam iz mam duze gruczoly lecz malo tluszczu..

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1486
Tego czy duże to się dowiesz tak naprawdę dopiero po wyjęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Jakie zrobić badanie by ustalić poziom estogenów.Badanie estogenów czy esradiolu ??? Ile kosztuję takie badanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Mam 17 lat, jeszcze 4 lata temu byłem otyły ale szybko schudłem bo urosłem. Wydaje mi się że mam gineko, takie sutki mam odkąd pamiętam, a boje się (bo od niedawne chodzę na siłownię) że jak zrobię klatkę zostaną mi takie wiszące .. I tak mam zamiar czekać do tych 21 lat może jednak się ustabilizuje, ale skoro od paru lat nic się nie zmienia to jest jeszcze szansa na poprawę? Wiem że bywają gorsze przypadki, ale i tak się martwię, chcę po prostu dobrze wyglądać :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Wyczuwasz gruczoł pod sutkiem???
Jeśli chcesz być pewny zrób usg wtedy będziesz wiedział czy gruczoł jest powiększony.
A tak to nie jest najgorzej ;)

Zmieniony przez - moslej123 w dniu 2012-08-07 15:02:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622
No to czas na wstępne podsumowanie, wrzucam tutaj zdjęcia dla wahających się, bo uważam że wypada - wpisy kolegów pomogły mi podjąć decyzję.
Mam 30 lat, gino miałem od dzieciństwa, duże wahania wagi choć sporo sportu. Zoperowałem się u Rylskiego 2 tyg temu. Zdjęcia sprzed (waga 90 kg):





Wyniki USG - głównie tłuszcz, nie ma nadmiernego rozrostu tkanki gruczołowej. Hormony ok. W trakcie operacji wycięto fragmenty ok 3.5 x 2.5 x 1.5 cm, po badaniach okazało się że mają strukturę włóknisto-tłuszczową. Nie wiem co to znaczy, ale diagnoza na kartce: ginekomastia.

3 tyg po operacji, najpierw zdjęcia ze światłem prosto z góry, żeby było widać każdą najmniejszą nierówność:
[IMG=http://img254.imageshack.us/img254/3462/po1f.jpg][/IMG][/URL]
[IMG=http://img405.imageshack.us/img405/7264/po2z.jpg][/IMG][/URL]

A teraz makro na sutki:
[IMG=http://img689.imageshack.us/img689/5672/po3pb.jpg][/IMG][/URL]

[IMG=http://img9.imageshack.us/img9/4827/po4e.jpg][/IMG][/URL]

Goję się bardzo szybko, nic mnie nie boli. Jestem bardzo zadowolony, bo już nie jest źle, a to dopiero 3 tygodnie. Kamizelkę noszę już tylko do snu, bo doktor był zadowolony i powiedział że nie ma mnie co już męczyć tym pancerzem. Biegałem już sobie powoli niedawno i jest ok, tym bardziej rower, na sztuki walki jeszcze trochę może poczekam.

Tylko jedno mnie martwi: czy po operacji u Rylskiego naprawdę to cholerstwo nie odrośnie? :)

Zmieniony przez - zilch w dniu 2012-08-07 17:29:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium