SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Tak, ja potwierdzałem tydzień przed i dzień przed. Tylko, że ja miałem ponad 400km.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-01-24 15:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22813
Witam

Czy ktoś może mógłby polecić jakieś dobre miejsce/dobrego specjaliste do wykonania USG sutków w Warszawie?
Ogólnie opcji jest sporo, a obawiam się, że nie wszędzie potrafią dokonać rzetelnej oceny gruczołów, i z tego względu nie chciałbym wybierać w ciemno.

Bede wdzięczny za jakiś namiar tutaj badź na priv.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Krobb w dniu 2013-01-25 14:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
jutro sciagam szwy bo mija dwa tyg rowne od zabiegu zmienialem opaturnki i widzialem ze wyszlo Rylskiemu zaj**iscie ;) teraz pytanko czy od poniedzialku moge isc posmigac na rowerku stacjonarnym delikatnie podjechac biceps triceps naprzyklad wogole nie czuje rzadnego bolu a już nosi mnie konkretnie bo od dawien dawna nie mialem takiej przerwy w trenowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Rozmawiałem o tym Rylskim na sciaganiu szwów. Powiedział ze z wszelkimi ćwiczeniami mam poczekać 6 tygodni od zabiegu. Mówiłem ze niektórzy zaczynają juz po 4 tygodniach bo nic nie czują bólu, on określił ich delikatnie mówiąc jako szaleńców i kazał poczekać 6 tygodni z ćwiczeniami bo wszystko jest za świeże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
hłopy ok. 54 godzin po zabiegu co sądzicie o tym?
a i pytanie odnosnie tej kamizelki co ona ma dac? w czym pomuc?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
2


tez taki opuchniety sut mieliscie po zabiegu?

Zmieniony przez - Rzezba w dniu 2013-01-26 23:50:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Gitara, elegancko jest. Widac ze tluszczu chyba ci nie odsysal, przynajmniej nie duzo. Kamizelka jest po to zeby wlasnie ci sie wszystko OK ulozylo, ale jak nie miales liposukcji, to mysle ze bandaz wystarczy. A kamizelka po wycieciu + liposukcji jest dla komfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
U mnie sut wyglądal identycznie 3 dni po zabiegu, teraz wygląda dużo gorzej bo doszły zrosty pooperacyjne i sut jest znowu taki napęczniały, ale ponoć do 6-12 miesięcy ma zniknąć. U Ciebie też tak pewnie będzie, że teraz wszystko git, sut płaski, a po kilku dniach/tygodniach będziesz miał zrosty (oczywiście to nie jest powiedziane ze na 100%, ale w 90% ludzie mają te zrosty po operacjach :()

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-01-27 01:19:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium