SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490439

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1167
heineken
Czy ktoś był u dr Rylskiego z "reklamacją"?, ciekawy jestem jak On podchodzi do ewentualnych "ale". Wie ktoś coś w tym temacie?


ja bylem jakies 2 tygodnie temu. Moim zdaniem z prawej strony nie zostalo wszystko wyciete, sutek jest caly czas lekko napuchniety(oczywiscie nie tak jak przed operacja ale lewy jest plaski i skurczony a prawy lekko nabrzmiony), stwierdzil ze jest wszystko super pieknie i tak ma byc( "nikt nie jest idealnie symetryczny i doskonaly" - jego slowa), reklamacji oczywiscie nie uznal. Nie bede sie z gosciem klocil bo i nie ma podstaw(facet robi to "w garazu" na lewo, stad niska cena). Zapewne 95% osob ktore u niego robilo jest zadowolonych, na mnie niestety trafilo ze nie wyszlo do konca tak jak chcialem. Ze wzgledu na moj indywidualny przypadek "klinike" ta odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 589
no to żeś mnie pocieszył..
w poniedziałek bede dzwonił, zobaczymy co powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
heineken
@ mareczecki - zaj**iście wyszło! Ja lecę we wtorek, mam pytanie bo widziałem na zdjęciach że miałeś sporo "tego" towaru, usówał Ci namiar skóry? U mnie też trochę wisi i do tej pory byłem pewny ze bez redukcji nadmiaru się nie odbędzie.


Też uważam, że zabieg się udał. Nie usuwał mi nadmiaru skóry, bez problemu się skurczyła. Teraz pozostało mi doprowadzić redukcję do końca i czekać na finalny efekt:).

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Mam takie pytanie, mam duże piersi zaczeło się od choroby przez którą musiałem brać sterydy, czy to może być ginekomastia ? Czy jeśli schudnę to samo zniknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
getones, u ciebie wyglada to tak jakbys mial jakis plyn/wode w SAMYM SUTKU, nie ma szans, ze ci cos z gruczolu zostawil. Ewentualnie masz mocno nadszarpane nerwy (stad m.in. ta wrazliwosc), stad taki wyglad. Ogolnie nie jest zle, uwierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 589
mam nadzieję ze masz rację i faktycznie coś się tam zebrało (choć wątpie bo trzymałem się wszystkich zaleceń) i co ciekawsze, boli mnie sutek lewy mniej, prawy bardziej... jak ścisnę nawet lekko to już wogóle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 829
Witam. Powiększone sutki mam od 8 lat (aktualnie mam 21). Chodziłem do endokrynologa, który stwierdził, że jest to ginekomastia i powiedział, że jak chce to moge operować. Umówiłem się więc na zabieg z Dr. Rylskim na początek grudnia - do badania potrzebne było usg sutków. Dziś zrobiłem usg lecz lekarz stwierdził, że niema żadnych guzków ani tkanki a więc to lipo i żebym tego nie operował bo do 30stki zniknie (?!!?!) jeszcze przed badaniem stwierdził, że tylko sobie uroiłem ginekomastie (dodam, że nie chciał dołączyć zdjęcia z usg). Nie wiem Panowie co mam robić, czy to gino i czy jechać na zabieg? pod stukami wyczuwam jakby duża chrząstkę, jest twarda. Sutki odstają a przy pod wpływem zimna i dotyku wracają do wmiare normalych rozmiarów




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Ewidentnie gino + nadmiar tłuszczu czyli tak jak u większości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 829
czyli gościu od USG zapewne mnie oszukał, rozumiem, że może chciał mnie odciągnąć od operacji ale takie oszustwo nie powinno mieć miejsca w przypadku lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Standard. Też mi pani dr na USG prawiła komplementy i mówiła, że wszystko super wygląda i sobie coś wyimaginowałem.

Rób zabieg:).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium