SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
Witam :) ja mam termin na początek stycznia u dr.Rylskiego. Mam pytanie do was, czy trzeba zrobić USG piersi wcześniej czy robi to się w dniu zabiegu? Miałem już robione kiedyś USG piersi ale zostało u endokrynologa a wolałbym już zrobić nowe jeśli trzeba niż iść wybierać wynik z przed ponad roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Ja zrobię USG klatki i jąder jakoś 2 tyg przed terminem. Kurdę nie wiem jak z dojazdem bo nie mam z kim jechać a wiem że powrót nie za bardzo. Może jak bym robił kilka przystanków? I nie zmieniał biegów energicznie i nie skręcał kierownicy?

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
dobrygosc
Witam :) ja mam termin na początek stycznia u dr.Rylskiego. Mam pytanie do was, czy trzeba zrobić USG piersi wcześniej czy robi to się w dniu zabiegu? Miałem już robione kiedyś USG piersi ale zostało u endokrynologa a wolałbym już zrobić nowe jeśli trzeba niż iść wybierać wynik z przed ponad roku.


Ja USG zrobiłem 4 dni przed zabiegiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 589
no ja pisałem pare postów wcześniej jak wygladał powrót w moim przypadku, nie tylko biegi ale ogólnie kręcenie kierownicą, nie polecam.
usg wiadomo że najlepiej najbardziej aktualne, ja robiłem 2 tyg przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 92
Podacie mi jakies linki allegro na dobre podkoszulki uciskające? Trudno znaleźć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 589
a po co Ci taka koszulka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1123
tut251 Proponuję znaleźć na allegro dobrą taśmę. I naczej tego nie zakryjesz ;s. Ja przez 3-4lata ucinałem mały kawałek i jeden koniec naklejałem na sutka, a drugi koniec ciągnąłem jak najdalej w stronę pachwin i przyklejałem. :P Efekt był rewelacyjny. Niestety miałem niesamowite odparzenia i przez pierwsze dni swędzenie :P. Trzeba się przyzwyczaić. Przynajmniej zyskałem spokój psychiczny :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
A ja mam pytanie do osób które próbowały walczyć z gino na siłowni. Bo ja w czasach gimy na pewno to miałem. Potem to guzki zeszły ale sutki powiększone niestety zostały. Na operację mnie nie stać niestety dlatego postanowiłem spróbować na siłce coś z tym zrobić. Mam dość sporo tłuszczu wokół sutków i robię wszystko żeby to spalić. Co z tego wyjdzie to się zobaczy. Byłbym wdzięczny jakby ktoś kto też próbował walczyć z tym poprzez siłownię opisał swoje doświadczenia. Czy udało mu się w jakiś sposób doprowadzić klatkę do w miarę normalnego wyglądu. Może jakieś fotki? Jak ktoś nie chce w temacie pisać to na PW też może.

Pozdrawiam i wytrwałości życzę bo wiadomo problem nie mały:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1390
@ krisu15 W moim przypadku to nie zadziałało, tzn. w pewnym momencie robiłem klatkę codziennie, albo prawie (było to pare lat temu) efekt? 185kg na ławce płaskiej i wypchnięty tłuszcz "do przodu". Wizualnie wygląda to gorzej niż przed silownią, ale w grudniu mam zabieg u dr. Rylskiego, i kiedy mi to wytnie, zostanie samo mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Siemanko ;)
Mam takie pytanie po jakim czasie od operacji można zacząć trenować (biegać, chodzić na siłownie itd.)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium