SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
Witam. Panowie chciałbym się coś poradzić: udałem się na USG sutków i oto opis:

"W obu piersiach, w przestrzeniach okołootoczkowych oraz zaotoczkowo drobne rozsiane elementy tkanki gruczołowej wplecione w strukturę tłuszczu. Zmiany te tworzą skupiska na obszarze 3-4mm. Poza tym innych zmian ogniskowych w obrębie piersi nie stwierdzam. Morfologicznie widoczna tkanka tłuszczowa. Węzły chłonne pachowe niepowiększone"

Czyli można stwierdzić że zmiany są małe. I teraz czy jest sens wgl z czymś takim starać się o zabieg na NFZ? Czy lepiej sobie odpuścić i zbierać kasę na prywatny zabieg?

Zmieniony przez - Krisu15 w dniu 2014-04-17 11:58:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Poczytaj sobie opinie o dr Rylskim. Masz sprawdzonego goscia. Po latach doswiadczen i 2 zabiegach gdzie indziej dopier Rylski zlikwidowal mi problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Krisu15 rób prywatnie, na NFZ nie będziesz miał zrobionej liposukcji czyli zapadnięte suty jak w banku no chyba że masz BF 10%. Na NFZ nie dają nawet kamizelki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7542
locopoznan
na NFZ nie będziesz miał zrobionej liposukcji czyli zapadnięte suty jak w banku no chyba że masz BF 10%. Na NFZ nie dają nawet kamizelki...


Pewny ? Bo ja miałem liposukcje i kamizelkę też kazał mi nosić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
Dobra dzięki za pomoc. Po świętach udam się do rodzinnego po skierowanie do chirurga i porozmawiam z nim na temat operacji i wtedy zadecyduję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Aesh
locopoznan
na NFZ nie będziesz miał zrobionej liposukcji czyli zapadnięte suty jak w banku no chyba że masz BF 10%. Na NFZ nie dają nawet kamizelki...


Pewny ? Bo ja miałem liposukcje i kamizelkę też kazał mi nosić.


W Poznaniu wiem jak jest w dwóch szpitalach

Szpital nr.1 - brak liposukcji i na dzień dobry informacja, że trzeba się liczyć z dziurą w klacie, nie wiem jak jest w tym miejscu z kamizelka

Szpital nr.2 - brak liposukcji, zdziwko na widok mojej kamizelki

Info od radiologa: ginekomastia jest usuwana ze względu ryzyko zachorowania na raka piersi estetyka schodzi na dalszy plan lub w ogóle nikogo interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1081
locopoznan - ile czasu po zabiegu juz? jaki efekt? cos podejrzales, cos mozesz powiedziec jak to u Ciebie wyszlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7542
faktycznie , nie wziąłem pod uwagę , że można zaryzykować pójście do państwowego szpitala . Szukajcie kliniki prywatnej z umową nfz , tam robią full opcję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 531
mija 6 tydzien po zabiegu,byłem na treningu sw i jak się dostanie nawet lekko w okolice piersi to dalej troche boli.Chyba zrobie sobie jeszcze ze 2-3 tygodnie przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
azzaro89, 18 dzień po zabiegu i na razie kupa straszna, jest nie równo a jak napnę klatę to robią się dołki, ogólnie ch**owo to wygląda. Biegiem na siłkę bo jest lipa hoooy

momentami żałuję, że się zdecydowałem...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium