SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
Witam dawno tu nie zaglądałem ale temat cały czas na czasie widze :) zabieg miałem jak większość miała/ma w Kielcach 16 maja wiec juz ponad 5 miechów temu, ale ten czas leci.. Poniżej fotki jak to teraz mniej więcej wygląda, jeżeli ktoś ma jakieś pytania można dawać postaram się odpowiedzieć. pozdrawiam i powodzenia w walce z tym gównem.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
No suty ekstra, forma jeszcze lepsza :), jestem ciekaw jak to przed wyglądało? Możesz wstawić jakąś fotę? Też miałeś gino od małego? Orientujesz się może czy po zabiegu można spokojnie brać SAA i nie ma szans, że coś odrośnie?

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2012-10-19 18:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
Gino pojawiło się u mnie w wieku 13 lat bodajże i przemęczyłem się z tym 8 lat.. fot póki co nie mam musiałbym mocniej poszukać, gino jakos wybitnie duże nie było ale klate szpeciło mocno, o psychice nie pisze, bo każdy kto to przechodzi/przechodził wie o co chodzi...no i gruczoły okazały się też dość spore. Co do SAA, jeżeli gruczoł jest całkowicie wycięty tak jak u dr Rylskiego to nie ma prawa powrócić.


Zmieniony przez - matthew09 w dniu 2012-10-19 18:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Heh niezła forma. Mam pytanie czy też po zabiegu miałeś pod sutami takie jakby doły? (wiadomo brak gruczołu) i po bokach suta takie jakby stwardnienia? Jestem ciekaw czy to sie z czasem układa.

No tak miałem wrzucić foty:
A więc przed:













Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Po: Czyli 17 dni po zabiegu, zdjąłem już plastry, i w kamizelce też nie chodze. Czekam teraz aż strupy zejdą ;) Klatka jest niesymetryczna i nieforemna po odsysaniu tłuszczu, wiadomo nie da sie odessać po równo. Ale to sie pewnie ułoży wszystko, wiadomo lepiej mieć nieforemną lekko klate niż gino.. Klata na napince wydaje sie 2 razy mniejsza.. ;) Coś za coś.














Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Jak narazie sutki wgl nie reagują na dotyk ;D nie czuje że mnie ktoś po nich dotyka itp. Brak czucia poprostu. Nie zauważyłem żeby podczas zmiany temp kurczyły się bardziej lub powiększały, są w jednym stanie ;)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4470
Dobra panowie już jest po wszystkim. Właśnie dotarłem do domu. Zdam relację później bo jestem po 3h snu i szczerze mówiąc padam na cyce ;)

We must secure the existance of our people and a future for Whtie Children

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matias dobry efekt, liczę, że u mnie też tak będzie. Mam pytanie, czy doktor brał od ciebie te wyniki i czy je wymaga ? Bo szczerze, to nie chcę robić USG, bo wiem przecież co tam jest, a to dodatkowy koszt. I powiedz jeszcze, kiedy ustalany jest koszt zabiegu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Głównie chodzi o USG piersi bo jajek nie musisz robić, doktorowi nie chodzi o to czy na usg wyjdzie że masz gino czy go nie masz tylko o inne rzeczy, czy doły pachwowe są wole i coś tam jeszcze, pisałem wyżej co i jak. Więc lepiej mieć to USG piersi żeby doktor wiedział jak sie do tego zabrać, co do ceny to ustaliliśmy na miejscu przed zabiegiem po obejrzeniu sutków i określeniu stopnia, widełki są ponoć 1900-2200 chyba. Mi za drugi stopień wziął 2000(+100zł badania gruczołów) z tego co pisałem (bo już trace pamięć :P )

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Noo efekt elegancki, też tak bym chciał, żeby u mnie wyszło.. To teraz możesz spokojnie t-shirta założyć i nic odstawać nie będzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium