SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3380
wymiary gruczołów z usg podają 6,4mmx17,3mm i 6,6mmx24,2mm... Czy da się z tego coś wywnioskować? Wie ktoś czy to dużo czy mało? I ewentualnie podajcie swoje jak możecie bo mi ten temat spokoju nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22813
Witam

Mam prośbe do osób mających umówiony termin zabiegu, który jednak z jakiś powodów nie bedzie im pasował. Chetnie przejme/zamienie na jakikolwiek termin kwietniowy, majowy lub poczatek czerwca. Jestem skłonny zapłacić.

Zmieniony przez - Krobb w dniu 2013-04-06 15:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
rdroll, daj prosze zdjecie klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 222
Hej, jeśli jest tu ktoś kto chciałby zamienić swój termin kwietniowy lub majowy na mój - 28 czerwca - proszę pisać! Bardzo zależy mi na wczesniejszej operacji. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3380
zapłacę sporo za termin kwietniowy bądz początek maja i oddam swój. jak coś to pisać na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
Witam Panowie, usunąłem to g**** wreszcie dziś w Kielcach. Pytanie brzmi po jakim czasie zaczeliście pracować czy ćwiczyć i jak z tym opatrunkiem?? bo mi go kazał dwa tyg. nosić do zdjęcia szwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 110 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2917
ginol22
Witam Panowie, usunąłem to g**** wreszcie dziś w Kielcach. Pytanie brzmi po jakim czasie zaczeliście pracować czy ćwiczyć i jak z tym opatrunkiem?? bo mi go kazał dwa tyg. nosić do zdjęcia szwów


Jak praca umysłowa/szkoła/biurowa to bym szedł już następnego dnia. Sam miałem zajęcia następnego dnia i dąłem radę bez problemu. Jak fizyczna to minimum tydzień przerwy.

Co do ćwiczeń, to ja wróciłem po okrągłym miesiącu.


Opatrunek równe dwa tygodnie nosisz, ale przyzwyczaisz się :) trochę będzie Cię swędziało :)

Zmieniony przez - FraMat w dniu 2013-04-16 23:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
Witam.
Jakieś pół roku temu pisałem że byłem u endokrynologa z gienkomastią i nie chciał mnie skierować na wycinkę gruczołów lecz kazał schudnąć, było wtedy tak jak na zdjęciu pierwszym.
Wziąłem się wiec za siebie, schudłem 20 kg (z 90 na 70 przy wzroście 170 cm) i wygląda to tak jak na zdjęciu nr 2. Po schudnięciu piersi zostały jeszcze trochę powiększone. Jak myślicie..czy mogą jeszcze się zmniejszyć przez aeroby lub siłkę? Mam wrażenie że do pewnego czasu piersi malały a potem mimo że chudłem to one akurat nie. Szkoda też ze sutki się nie zmniejszyły tylko są takie duże :/

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź :)










Zmieniony przez - dobrygosc w dniu 2013-04-19 09:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Musialbys zaczac cwiczyc tez klatke... Nie chcial wyslac do endokrynologa, bo byles otyly? Sprobuj teraz. Moze u innego lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 624
Może źle to sprecyzowałem..:) byłem u endokrynologa, tylko że on zrobił mi serie badań i wyszło że mam gruczoły które nie wyleczy lekami lecz ewentualnie zabiegiem na który nie chciał mnie skierować gdyż zalecił odchudzanie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium