SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
wiecie może jak kamizelka znosi pranie ? chciałbym ją przeprać bo po tygodniu w tych upałach to juz kiepski zapach ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
gregorry, bez zadnego problemu mozesz przeprac, tylko lepiej zrobic to recznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
wrzucilem do pralki na program 30stopni, program szybki i elegancko sie wyprało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Witam. Jestem miesiąc po zabiegu, czuje pod skóra na klacie takie jakby gródki. Też tak mieliście, to trzeba masować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
saa mają znaczenie podczas zabiegu?

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2013-06-29 13:37:51

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Gosc12@2, to sa zrosty. Powinny szybko sie wchlonac przy czestym masowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Witam, przedwczoraj tj. 27.06.2013 r. miałem zabieg usunięcia ginekomastii. Zabieg refundowany przez NFZ. Bardzo szybko i sprawnie poszło bo od rozpoczęcia "tematu"- początek czerwca do zabiegu minął nie cały miesiąc. Zabieg wykonywany pod narkozą, wiec nic nie czułem. Najbardziej bolało przy wyciąganiu drenów. Pobyt w szpitalu 3 dni i wypis do domu. Chirurg mówił ze z prawej piersi wyciął "placek" o średnicy 7 cm, a z lewej 5 cm. Jednak cos mi tutaj nie pasuje, nie wiem czy czy aż tak się boję powrotu do dotychczasowego życia z gino czy lekarz faktycznie odwalił fuszerkę. Patrząc na to wydaje mi się że nie wyciął wszystkiego. Mam nadzieje ze te krągłości to zwykła opuchlizna bo boli jak diabli. Dodam że drenaż był założony jakby dookoła sutka. Proszę powiedzieć czy to ma tak wyglądać jak teraz czy jednak jest coś źle zrobione? Proszę o odpowiedź ludzi którzy mają to już za sobą. Bardzo proszę o porównanie z Waszymi przypadkami. Będę wrzucał kolejne foty w miarę jak się bedzie goić. Dziękuję i pozdrawiam.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
Wygląda na to, że lekarz wyciął sam gruczoł i nie zrobił odsysania tłuszczu dlatego tak to wygląda. Tylko nie wiem czemu cięcie było robione pod sutkiem a nie na linii sutka wtedy blizny są praktycznie niewidoczne. Po pewnym czasie będzie to lepiej wyglądać. Nosisz jakąś kamizelkę uciskową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Pytałem chirurga o kamizelke powiedział ze to nie jest mi na nic potrzebne, wiec nie nosze. A co do odsysania tluszczu to chyba dobrze bo jestem troche tłusty wiec kiepsko by to wygladalo gdyby został mi sam brzuch. Jeśli chodzi o cięcie to chirurg mówił ze tak będzie lepiej, ciesze sie ze pozbylem sie tego swinstwa. Zreszta po zabiegu okazało się ze z lewej piersi wyciagnoł "placka" o srednicy 5 cm a z prawej 7 cm;\. Myślisz ze blizny duże zostana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Przykro mi to stwierdzic, ale byles krojony przez kogos niedoinformowanego... Nie rozumiem, dlaczego ciecia nie zrobil rowno z otoczka i dlaczego niby tak jest lepiej? Co do pewnosci wyciecia calego gruczolu, musialbys znow robic USG, chyba ze masz to na papierze?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium