SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2225
jedz nie czekaj ja tez nie miałem pewności jeśli to nie gino to Rylski zrobi ci liposukcje na zdjęciu nie zawsze widać guzki ja tak miałem dopiero po wycieciu mi je pokazał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
Hej,hej. Jestem dwa tygodnie po zabiegu, jechałem ponad 300 km do dr Rylskiego, zabieg trwał około dwóch godzin,momentami bolało, ale doktor dodawał znieczulenie,.dalo sie wytrzymać. Atmosfera bardzo mila, można było się pośmiać, doktor zartowal, niekiedy spiewal...
Teraz chodzę w kamizelce, dzis bylem na zdjęciu szwów, pierwszy raz widzialem brodawki, mam mieszane uczucia, jest jeszcze obrzęk , będą się goić, mam nadzieje, że bedzie to lepiej wygladac za jakis czas. A jak u was bylo z brodawkami ? mam na mysli, czy od razu byl zadowalajacy efekt, czy dopiero jak sie zagoily, to dopiero było okej? : )



Zmieniony przez - malina4434 w dniu 2014-11-03 15:07:56

Zmieniony przez - malina4434 w dniu 2014-11-03 15:09:51

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Kontaktowałem się już z dr. Rylskim ale jeszcze mam wątpliwości czy podejść do tego teraz na masie (około 15% bf) czy po redukcji, ma to jakieś znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
mam jeszcze jedno pytanie: Kiedy doktor wymaga zdj. USG? przed samym zabiegiem czy potrzebne jest to żeby się umówić na zabieg?

Ja zamierzam umówić się niedługo, ze względu że czeka się około pół roku to przez ten czas pociągnę redu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
Ja pokazałem zdjęcie zaraz przed zabiegiem.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Powiedzcie mi jeszcze, wykonywaliście jakieś badania?
Z tego co można wyczytać w internecie gino to nic przy tym z czego może się ono naprawdę wziąć.. Nowotwory, choroby wątroby..
Chciałbym wyeliminować to ale wypadałoby też dojść przyczyny tego schorzenia bo z gino można żyć, ale bez wątroby już nie bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
Witajcie , jestem po zabiegu 1.5 miesiąca , mam pytanie :
Miałem usuwaną ginekomastię w obu sutkach , nosiłem kamizelkę prawidłowo miesiąc czasu , pobolewa mnie ostatnio nie tyle co sutek , co czuję tkankę pod sutkiem bardzo zbliżoną do tego co miałem na ginekomastii , nie wiem czy to jakiś nawrót tego ch**ostwa czy czy po prostu zrosty ... , miał ktoś podobnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 878
zrosty musisz je masowac rylski ci nie mowil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
schodzą wam ? bo z tego co czytałem to opinie są różne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
panowie czym smarujecie blizny ? u mnie prawie 4 tyg po zabiegu, strupki poodpadały, i pod lewym sutkiem wyczuwam okolice jakos 1,5 cm na 1,5 cm takie twarde miejsce, to własnie te zrosty ? i dwa sutki są takie własnie wypchniete... takjakby powiedzmy poczatki gino, czyzby do poprawki ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium