SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
sarutobi

Idz do lekarza rodzinnego po skierowanie do chirurga ogolnego, powiedz co i jak :D powinnien dac Ci skierowanie na USG piersi. Przyjdz ponownie i on Ci powie czy gino czy lipo, na USG bedzie wszystko widac :) zreszta jak tylko spojrzy to powinien wiedziec :)

Zmieniony przez - elkabiaka w dniu 2014-04-29 11:44:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Co tydzień wbija tu jakiś typ z tekstem "mam spuchnięte suty, czy to gino?"

Ludzie, chyba wszystko odnośnie samego zabiegu i gino było napisane...
sarutobi, poczytaj jeszcze....

arci25, to leczenie syfa pudrem, żadne tabsy i żele nie cofną gino co najwyżej zahamują. Szkoda kasy, lepiej umów się na zabieg.

cisowy, ja bym nowej szukał w spożywczym na rogu ewentualnie u rzeźnika
BTW nie wiem gdzie robiłeś ale dr. Rylski zaleca minimum miesiąc noszenie kamizelki

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-04-29 12:52:25

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-04-29 15:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Mi zalecił 2 tyg i 5 dni :) po gino i lipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1081
locopoznan, jak tam u Ciebie? czas zmienia sprawe na lepsze, czy dalej mega niezadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Powiem tak, jedna strona wyszła igła, co do drugiej to
1. Po 20-30min od zdjęcia kamizelki sut sterczy jak wentyl
2. Sut jest ok 2x większy od drugiego, zaznaczam że chodzi mi o sutek a nie otoczkę sutkową bo średnica samej brodawki zbytnio się różni od drugiego
3. Pod klatką a nad brzuchem jest nadmiar ch** wie czego, fatu/wody/zrostu w efekcie czego niema podcięcia klatki mimo, że własnie z tej strony mam więcej mięśnia niż z drugiej podcięcie o którym mowie powinno być bardziej widoczne z tej strony a niema go w ogóle.

Zaznaczyłem na foto o co mi chodzi, na zdjęciu nie rzuca się to w oczy ale moja dziewczyna od razu zwróciła uwagę na to po zdjęciu kamizelki


dr. Rylski zalecił noszenie kamizelki jeszcze przez 2 tyg i odczekanie kilku miechów ale coś czuje, że będzie poprawka.
Dlaczego ten sut tak sterczy? Nawet przed zabiegiem tyle nie sterczał Może zrosty go wypychają i dlatego tak się dzieje?
Wydaje mi się, że ktoś miał podobny przypadek ale nie mogę odszukać postu, może ktoś ostatnio czytał na temat temat i podrzuci link?

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-04-29 21:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Hmmm w długi weekend wrzuce swoje foty... chyba u mnie wyszło najgorzej. Jeden sut wciągnięty przez pół do środka... wygląda jak przecięty w połowie składający się z dwóch cześci. Drugi wypukły jakby kulka była w środku a cała otoczka wklęśnięta jak fosa - sut jest w tej sytuacji jak wyspa/zamek otoczony rowem fosy tylko że bez wody... dodatkowo po tej samej stronie bliżej boku pod sutem jest zwałek tłuszczu ? zrostu ? ... jak dla mnie to tłuszczu. Dużym plusem jak dla mnie jest to że mimo wszystko w koszulce wygląda spoko o NIEBO !!! lepiej niż przed :) Dla mnie wygląd gołej klaty nie jest priorytetem - tak poprostu mam (może z racji wieku, a może dlatego że przez tyle lat była kicha) więc na spokojnie czekam.... jutro jest 4 tyg od zabiegu... jak po tych 6 nawet do 10 miesięcy nie będę zadowolony to wtedy pomyślę co dalej i czy warto coś jeszcze robić... na razie spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Locopoznan:

"cisowy, ja bym nowej szukał w spożywczym na rogu ewentualnie u rzeźnika"

Wiadomo, że w aptece lub sklepie medycznym, ale może taki sprzęt ma swoją jakąś nazwę.

"BTW nie wiem gdzie robiłeś ale dr. Rylski zaleca minimum miesiąc noszenie kamizelki"

Nie, nie robiłem u Guru tego forum, tylko u innego lekarza :) Dobrze wiedzieć, że to poważna sprawa i że trzeba nosić, bo mi się w sumie (2 tyg. po ) już nie chce nosić niczego, a najchętniej to poszedłbym już ćwiczyć i biegać. Czuję się naprawdę dobrze i za bardzo mnie tam nic nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Ja bym szukał w jakimś sklepie medycznym lub ortopedycznym a najlepiej zadzwoń gdzie robiłeś i kup u nich, będzie najtaniej.

Kmizelka ma chyba zapobiegać zbieraniu się płynu i ułożeniu się fatu pod sutami. A sam płyn jest bardzo niepożądany bo gdy wspomniałem przez tel. że mam jakby spuchnięta jedną stronę to pierwszy pytanie było o wodę więc warto na to zwrócić uwagę. Mnie też strasznie wk***ia ta kamizelka a mam ją nosić w sumie 5-6 tyg

BTW tak się pomacałem i wydaje mi się, że u mnie przyczyna rzeczy o których wyżej pisałem są zrosty. Jak zejdą będę oceniać efekty :D

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-05-01 10:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Witam ja mam takie 2 pytania:
1. Jest sens robić zabieg mając 18 lat czy lepiej poczekać? (gino w sumie rodzinne, brat ciął i ma brzydką bliznę czego się obawiam)
2. Rozumiem, że im mniej ma się fatu na cyckach tym efekt po operacji jest lepszy, tzn mniej rzeczy można zepsuć podczas zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1081
locopoznan, czyli wniosek, ze jednak trzeba poczekac troche z ocena efektu po..?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium