SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na NFZ nie usuwają ci całego gruczołu, więc gineko może powrócić po czasie. Chyba że robisz operację w klinice która ma umowe z nfz, wystarczy zadzwonić do takiej kliniki i zapytać czy usuwają cały gruczoł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Witam, jest ktoś zainteresowany jutrzejszym terminem u dr.Rylskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Jakby co to dzwońcie do niego w tej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
Czesc na forum jestem nowy, jednak przygoda z silownia rozpoczata dawno temu, z gino borykam sie od okresu dzieciecego i we wtorek 23.04 mialem je usuniete bezplatnie przez nfz, operowany bylem w czmp w lodzi przez dr.Szychte,lekarz mimo mlodego wielu naprawde rewelacyjny i bardzo ale to bardzo kompetentny , nigdy nie spotkalem sie z takim podejsciem do pacjenta w szpitalu jak przez tego wlasnie lekarza. Polecam goraco, jezeli macie przed soba jeszcze wizyte u endokrynologa polecam wam dr.Andrzeja Zygmunta przyjmuje prywanie koszt wizyty 120pln. Za jakis czas podziele sie efektami operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
Witam wsystkich. Trenuje od ponad 2 lat i skonczyłem brać metke 6 tyg. powiekrzyły mi sie cycki. Wielka prosba o pomoc co to moze być gino czy lipo. W czsie treningu i przy zmianie temperatury wracają do normalnego krztałtu. prosze o pomoc. Tu sa fotki










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
Czesc jezeli na piersi wyczowasz grodki to masz gino sprawdz sobie;) wydaje mi sie na pierwszy rzut oka ze to raczej lipomastia bardziej.

Zmieniony przez - Mikir2 w dniu 2013-04-26 17:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
arrekk30, jesli to zdjecie pokazuje najgorszy stan sutkow, to nie masz sie o co martwic. Wszystko jest OK. Na klatce odlozylo sie troche tluszczu, stad taki wyglad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
nie mam grutkow zadnych, dzieki wielkie, juz sie wystraszyłem. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Cześć. Mam 17 lat, gino wyskoczyło kilka miesięcy temu, dosyć się powiększyło ( zwłaszcza na lewym sucie ), ostatnio zauważyłem, że na prawym też się zwiększa ciągle i w dodatku boli w dotyku, lewe też ale to już wcześniej. Czy gino młodzieńcze może zniknąć samo?? Moge jakoś zastopować ten proces rośnięcia gino?? Ile czasu po operacji nie można ćwiczyć? Czy to normalne, że boli podczas dotyku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
hej, jeżeli gino Ci rośnie to juz tego procesu nie zatrzymasz. U mnie gino pojawiło sie w wieku 14 lat i też myslałem że przejdzie za rok czy dwa, a tu męczyłem się do kwietnia tego roku ( mam 22 lata ), zabieg miałem 16 kwietnia w Kielcach. Niestety jedynym sposobem pozbycia się utrwalonego gruczołu gino jest właśnie zabieg. Po operacji trzeba sie powstrzymać przynajmniej miesiąc od ćwiczeń (doktor wspominał o dwóch ale myśle że to przesadzone). Ja jutro ściągam szwy, przez ten okres( 2 tyg) cały czas noszę kamizelke. Mam też pytanie do tych co już są po, czy smarowaliscie czymś blizny? jeśli tak to kiedy zaczeliście??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium