SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
heineken, który to juz dzień po zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1390
We worek minęło 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
to ładnie wyglada jak na tylko 2tygodnie po. Ja wczoraj miałem, własnie mija ok.24h he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 103 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
33




Zmieniony przez - daniel_28 w dniu 2013-11-15 18:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 589
e heineken to Tobie fajnie zrobił ja jutro dzwonię o poprawkę bo tragicznie się czuję, u mnie wygląda to gorzej niż przed zabiegiem.... z tym że u mnie sterczały tylko same sutki i......dalej sterczą, masakra, ciekawe co powie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1131
Getones napisz koniecznie co ci powiedzial Rylski.

Ja osobiscie jestem średnio zadowolony, choc lepiej wyglada niz było.
Wydaje mi sie ze Rylski popełnia błąd że nie naciąga skóry i nie wycina jej nadmiaru. Samo odessanie tłuszczu i wycięcie gruczołu to jest za mało w wielu przypadkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1390
U mnie właśnie usuwał nadmiar i naciągał i wyszło ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 484
koledzy którzy są niezadowoleni z efektu, wrzućcie fotki jeśli możecie, bo własnie siedze w kamizelce 4 dzien i troszke mnie wystraszyliście tym że slabo to wyszło...

Zmieniony przez - Bodus w dniu 2013-11-18 16:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
Mardol, zgadzam się z Tobą w 100%. Nie wycina nadmiaru skóry i nie ma bata,że suty nie będą odstawały po usunięciu gino. Przecież skóra sie sama tak nie obkurczy po latach "wielkich sutów". Ja jestem 7 miesięcy po i jak jest ciepło to suty też odstają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 589
u mnie jest trochę inna sprawa bo miałem tylko wystającego sutka (ogólnie jestem szczupły) i wydaje mi się że u mnie po prostu za dużo tłuszczu napchał pod sutki i tak wyglądają jakby były napuchnięte, czyli tak jak przed zabiegiem, dlatego nie widzę różnicy a nawet uważam że jest gorzej, dzwoniłem ale dr nie odbiera a fotki wrzucałem już wcześniej, poszukajcie ok 8 stron wstecz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium