SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
locopoznan no i u mnie to samo prawa strona nawet git a lewa widocznie wieksza, jeszcze nosze ta kamizelke na noc i przez wiekszosc dnia niewiem czy to cos daje czy juz ja j**nac w kat? a suty to niewiem czy mi sie zmniejszyly moze ociupinke i lewy tam gdzie cyc jest wiekszy troche napecznialy tez tak masz? moze sie wyrowna h** wie moze silka pomoze.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Gwiździor ja do boksu wróciłem po 4 tyg i uważam że za wcześnie. Jak dostałem ocierke po klacie to potem na skutkach miałem krwiaki

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Jaka obecnie jest odległość z terminami?
Po ilu tygodniach klatka wygląda już normalnie i jest możliwość ściągnięcia koszulki?
Czy można normalnie funkcjonować przez pierwsze dni?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
4mass
Kilka dni temu na prawej piersi pojawiło się u mnie zgrubienie widoczne na zdjęciu. Co to może być? Co robić?







Zmieniony przez - 4mass w dniu 2014-05-27 20:08:00


To nei gino giono jest w okolicach sutka. Idź do lekarza swojego pierwszego kontaktu do przychodni i mu pokaż koniecznie i po problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
Ziperon
Jaka obecnie jest odległość z terminami?
Po ilu tygodniach klatka wygląda już normalnie i jest możliwość ściągnięcia koszulki?
Czy można normalnie funkcjonować przez pierwsze dni?



Terminy to coś wrzesień, październik. Po dwóch tygodniach masz zdejmowane szwy i naklejone nowe opatrunki. Po 5 dniach sam te opatrunki sobie zdejmujesz. i jeszcze z 10 dni chodzisz dalej w kamizelce. A to kiedy możesz pokazać klatę to zależny od Ciebie. Jaki stopień zagojenia uważasz za nie wstydliwy. Wydaje mi się, że po miesiącu - dwóch. Dostaniesz leki przeciwbólowe na 10 dni, ograniczą one ból, ból nie jest jakiś bardzo przeszkadzający ale sprawia, że ciało zachowuje się asekuracyjnie czyli odruchy spowodowane bólem sprawiają, że uważasz jak się poruszasz, czyli przez jakieś pierwsze 5 dni będziesz taki powolny i mało ruchliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dzięki za informacje.
Jutro zadzwonie i umówię się na termin, biorę providenta bo mam dość

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
U mnie to wygląda tak aktualnie po zabiegu. Zabieg był 21 stycznia.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
xxKozaKxx bardzo dobrze to wygląda ! zazdroscic tylko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Witam podejrzewal u siebie gino mam to dawna nie pamietam juz od kiedy pod sutkami wyczowam cos twardego nie wiem czy to dokladnie o to chodzi teraz polecialem 19kg i stalo sie to duzym problem co o tym sadzicie obecna waga 89kg/180cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Witam podejrzewam u siebie gino mam to dawna nie pamiętam już od kiedy pod sutkami wyczuwam coś twardego nie wiem czy to dokładnie o to chodzi teraz poleciałem 19kg i stało się to dużym problem co o tym sadzicie obecna waga 89kg/180cm

http://zapodaj.net/fa0e475ec3663.jpg.html
http://zapodaj.net/68e8e279232a1.jpg.html

Zmieniony przez - mehehe w dniu 2014-05-28 23:46:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium