SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 488718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
no panowie znowu nie popadajmy w paranoję, 3 dni wcześniej ściągnąć kamizelkę a np 3 tyg wcześniej to różnica, nie wierzę że zdjęcie kamizelki 3 dni wcześniej spowodowało że skóra się nie obkurczyła, lekarzem nie jestem ale jak się miało (nazwę to po imieniu) liposukcję i to nie małą to nie wierzę że skóra dojdzie do swojej dawnej sprężystości i to w tak krótkim czasie, więc 3 dni w jedną czy w drugą nie zrobi większej różnicy. Gdzieś czytałem że kamizelka jest po to żeby się krwiaki nie robiły i woda nie zbierała, więc obkurczenie skóry dzięki kamizelce to chyba wymysł, (moje zdanie, więc szanować, a nie besztać) tak to każda laska co chudnie chodziłaby w kamizelce że się jej fałdy skórne nie robiły po spaleniu tłuszczu...

Zmieniony przez - getones w dniu 2013-10-18 15:27:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam mam dla was zdjęcia przed i po myślę, że mój komentarz zbędny.
Pozdrawiam :]

Argentino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
no i gdzie te foty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
dodałem zdjęcia, ale nie wiem czemu ich niezałączyło...

Argentino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
getones, ok, nie bede besztal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
i tak powinno być, ja ściągam dziś kamizelkę a powinienem we wtorek (mija wtedy pełne 28 dni) i będę tu zaglądał regularnie żeby się dzielić spostrzeżeniami,
siedlce!! edytuj posta i wrzucaj te foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
#ryzykant, #taktyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
ryzykant: "ok ściągnę kamizelkę , w końcu minęły już 4 dni od zabiegu, co się może stać, mam środki przeciwbólowe, a poza tym jestem twardy, nie będą mi tu jakieś suty podskakiwać"

taktyk: "hmmm dziś mija 7 dzień od zabiegu więc suty pewnie nie skapną się jak zdejmę kamizelkę na 2 dni, a jak zauważę że się skapnęły to szybciutko założę i poczekam aż usną, wtedy....znowu ściągnę.."

taki mały żarcik....

a poważnie to ile wg Was powinno się nosić kamizelkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Tyle ile lekarz zaleca, w koncu jest fachowcem. Wiadomo ze kazde cialo inaczej sie regeneruje, widocznie po takim zabiegu nawet do 4 tygodni, dlatego lepiej trzymac sie tej granicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
więc mamy jasność, ja trzymałem w takim razie 3 tyg i 5 dni, wystarczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

Wiecej