SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 360
Locopoznan za przeproszeniem p******isz glupoty :) gino nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o budowę fajnej sylwetki. Patrz na mnie :mam Gino a mimo to jestem silniejszy,wiekszy itp od moich rówieśników. Ćwiczę dopiero 5 miechow,a wszyscy mi mowia,ze jadę na koksie,bo mam Gino i rozstępy na lapach. Ja na to wybucham smiechem. Gino mam Naturalne a rozstępy poszły bo lapa urosła niemilosiernie :) takze trzeba sie poświęcić temu w 100%, wierzyć w siebie i ostro nap*****lac. To nie jest sport dla niecierpliwych. Myślisz ze poćwiczysz rok czy dwa i będziesz wyglądał jak z okładki mens healtha. Zeby zbudować fajną sylwetkę trzeba wielu wielu lat ciężkiej pracy. Pamietaj,Wszystko jest możliwe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Nie widziałem Twoich zdjęć więc nie wiem czy jest tak dobrze jak mówisz, nie wiem ile masz lat itd.
Załóżmy kilka wariantów

- Naturalne gino od burzy hormonów, po pewnym czasie poziom hormonów wraca do normy, zostaje nam pamiątka w postaci powiększonego gruczołu
- Gino po cyklu, wjechał odblok i wszystko wróciło do normy
Tutaj wg. mnie spokojnie można zrobić wymarzoną sylwetkę


- jazda po dziwnych cyklach bez odbloków gdzie kox zostawił trwałe ślady w naszym organizmie
- p***u chorób gdzie rozj**ana jest gospodarka hormonalna
No i tutaj cudów niema, można spinać dupę ale to efekty na krótką metę, dwa weekendy zabalujesz i już zalewa. Taki ktoś nie będzie źle wyglądał ale na suchara nigdy nie osiągnie formy takiej jak np. Shitman.
Wyobraź sobie typa, który ma hipogonadyzm, ch** wie czy to kobieta czy facet a Ty mówisz, że zrobisz z niego kulturystę...

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-03-13 21:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na suchara to nigdy dobrej sylwetki nikt nie bedzie mial chyba ze wierzy w to jak ktos mowi "jestem czysty" a wyglada jak z kosmosu %)

co do gina to mialem w podstawowce a w wieku 15 lat bez ssa szlo 120 na plaskiej co jest rzadko spotykane wiec raczej na przyrosty nie ma wplywu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
a jak było z fatem gdy wyjechała gina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 360
Ja mam 17 lat. Dobra sylwetke trudno jest zbudować naturalnie,ale jest to możliwe,tylko ze wymaga wiele lat pracy. Jeśli chodzi o hormony,to w Polsce leczenie u endo to przej**ana sprawa,a grzebanie w hormonach na własną reke jest bardzo niebezpieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
locopoznan
a jak było z fatem gdy wyjechała gina?


przy 180cm 60kg wiec skora i kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Yannek nie oszukujmy się na sucho dojdziesz do jakiegoś stopnia i stop. Bez koksu potem nie zrobisz fajnej sylwetki.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1295
Jakie jest BF w normie 170 wzrostu 73 kg wagi 90cm w pasie jak to obliczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Wrzucałeś fotki, powiem Ci że masz duuży BF :D
Swoja drogą to nie wiem jak można się doprowadzić do takiego stanu...zakładam, że nie było tak, że pewnego dnia obudziłeś się z biustem

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-03-14 15:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1295
Nie bylo :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium