SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 491853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 223
Panowie, termin mam na 2 połowę stycznia 2015r. u Dr Rylskiego w Kielcach (jeżeli ktoś byłby zmuszony zwolnić wcześniejszy termin to ja chętnie podejdę do zabiegu wcześniej :)
Mam kilka pytań:
1) Bolesność zabiegu-> Wiem, że zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jak to jest -> zawsze trochę boli jak tnie? czy zdarza się, że np. dr opracowuje gruczoł i nagle coś może zaboleć? Tak pytam z ciekawości bo wiem, że w niektóre procedury zakładają znieczulenie ogólne (narkoza) a z tego co prześledziłem forum to każdy miał zabieg w znieczuleniu miejscowym (niezależnie od wielkości gino).
2) Jak z utrzymaniem higieny przy noszeniu kamizelki? =>Czy można ją codziennie zdjąć na czas codziennej wieczornej/porannej toalety?
3) Czy przez np. pierwszy tydzień trzeba przyjmować środki przeciwbólowe? (czy ból pooperacyjny jest tak duży?)
4) Czy jeżeli jest Gino + Lipo to czy dr Rylski wycina Gino + pozbywa się Lipo ?

Z góry dzięki za odpowiedzi !

Zmieniony przez - adhonores_k w dniu 2014-07-29 18:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 158
adhonores_k
Panowie, termin mam na 2 połowę stycznia 2015r. u Dr Rylskiego w Kielcach (jeżeli ktoś byłby zmuszony zwolnić wcześniejszy termin to ja chętnie podejdę do zabiegu wcześniej :)
Mam kilka pytań:
1) Bolesność zabiegu-> Wiem, że zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jak to jest -> zawsze trochę boli jak tnie? czy zdarza się, że np. dr opracowuje gruczoł i nagle coś może zaboleć? Tak pytam z ciekawości bo wiem, że w niektóre procedury zakładają znieczulenie ogólne (narkoza) a z tego co prześledziłem forum to każdy miał zabieg w znieczuleniu miejscowym (niezależnie od wielkości gino).
2) Jak z utrzymaniem higieny przy noszeniu kamizelki? =>Czy można ją codziennie zdjąć na czas codziennej wieczornej/porannej toalety?
3) Czy przez np. pierwszy tydzień trzeba przyjmować środki przeciwbólowe? (czy ból pooperacyjny jest tak duży?)
4) Czy jeżeli jest Gino + Lipo to czy dr Rylski wycina Gino + pozbywa się Lipo ?

Z góry dzięki za odpowiedzi !

Zmieniony przez - adhonores_k w dniu 2014-07-29 18:50:35

1. Bolic czasami boli, do wytrzymania, ale czasami przypala to bol przez kilka sekund jest nieciekawy.. ;d. Nie ma sie co obawiac.
2. Doktor ci wszystko wyjasni, co i jak po zabiegu, ile nosic i kiedy zdjac.
3. Da ci recepte na augmentin (antybiotyk), cyclonamine (przeciwkrwotoczny) i przeciwbolowy, nazwy nie pamietam. Ja w ogole nie bralem przeciwbolowego bo bolu nie czulem w ogole jak sobie normalnie siedzialem, tylko bedzie bolec jak bedziesz rece wyzej podnosil. Ja np. 26 dni po zabiegu i nadal nie mam pelnej swobody wiec trzeba troche odczekac.
4. Tak, ja mialem gino i lipo i ladnie wszystko poszlo. 2500zl mialo byc, po zabiegu jak placilem to powiedzial ze powinno byc 3000 ale jak sie na 2500 przygotowalem to niech bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 223
Dzięki treefiddy za szybką odpowiedź (SOG poleciał:)

To jeszcze dopytam: czy ten zabieg wygląda TAK ?(nie wiem jak się nazywa to urządzenie do "wypalania" => elektryczny skalpel? przyjmijmy, że tak):




Czy też wycinane jest to przy użyciu "nożyczek i skalpela" ?

To jeszcze dla zainteresowanych podsyłam link do kanału z wieloma zrelacjonowanymi operacjami usunięcia ginekomastii:
https://www.youtube.com/user/wlplasticsurgery/videos

Zmieniony przez - adhonores_k w dniu 2014-07-29 19:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 158
Gruczol tak wycinal, nacinal tam na dole sutka i przypalal. A lipo nie mam pojecia jak robil - zasloniete bedziesz mial wiec nic nie zobaczysz jak cie tna lol. Odsysal czyms tam ale nic nie widzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
Dzwonił ktoś dzisiaj do dr Rylskiego? Bo chciałem się umówić na zdjęcie szwów i nie mogę się dodzwonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
chłopaki mówili że cały jego zespół ma urlop

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
No, a kazał dzwonić 30 lipca, eh...

A jak robicie chłopaki? Bo kilka osób też miało zabieg w zeszłym tygodniu.

Zmieniony przez - kmineo w dniu 2014-07-30 21:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
to bd musial sam sciagnac, albo podjedz do szpitala niech Ci sciagna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 867
:Da radę samemu to zdjąć?

Zmieniony przez - kmineo w dniu 2014-07-30 23:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1081
ja do Kielc mam kawał drogi, a więc na ściagnięcie szwów poszedłem u siebie.. Znalazłem prywatny zakład chirurgiczny i tam ściągneli bez problemu za 100zł..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium