SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Udaj się do endokrynologa i zrób usg sutków by sprawdzić czy to w ogóle jest przerost gruczołu.Co do samego leczenia to najpierw trzeba posprawdzać poziom hormonów jak np. prolaktyna , estrogen itp... Istnieję kilkanaście przyczyn ginekomastii , więc jeśli chcesz ustalić przyczynę jeśli takowa jest to udaj się do urologa gdyż trzeba zbadać jądra i prostatę.Gdy byś ustalił jakimś cudem przyczynę to leczenie tzw.przyczynowe powinno dać pozytywny efekt.Możliwe ,że nie uda się odszukać przyczyny , wtedy istnieję możliwość wycięcia gruczołu poprzez zabieg chirurgiczny.Dużo też zależy ile masz lat.Istnieję możliwość ,że organizm sam sobie z tym poradzi , jeśli ustanie tzw. burza hormonów i poziom hormonów się wyrówna , jeśli gruczoł nie jest zwłókniały to przecież może się pomniejszyć do normalnych rozmiarów dla mężczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
Witam wszystkich forumowiczow no wiec mam taki problem moze zaczne od poczatku w wieku moze 12-13 lat mialem problemy z sutkami(sfedzenie) trwalo to chba pare miesiecy i ustapilo,nieprzejmowalem sie tym myslalem ze to normalna sprawa w okresie dorastania potem doroslem mailem juz 21 lat zdecydowalem sie na cykl ph ktory trwal 4tyg, po 2 lub 3 tygodniach sutki zaczely piec i sfendziec aledokonczylem cykl wszedl jakis odblok ktory kupilem w zestawie z tymi ph i wszystko wrucilo do normy,przestalem cwiczyc po jakims czasie sporo przytylem.Teraz po 3-4 latach jestem obecnie na redukcji od 8 miesiecy zrzucilem 30 kg dzieki diecie ciezkiemu treningu i suplach ale od jakis paru dni sutki mnie znowu sfedzom,piekom i jak scisne suty to taki jakies przezroczyste kropelki jakijs cieczy wychodza z nich(kropelka dwie).Obecnie mam 25 lat biore takie suple jak bcaa kretyne mono, boster azotu,animal cuts,omege3 i glukozamine.nie wiem co jest ze mna obecnie nie biore zadnych ssa ani zadnych takich wynalazkow.Nie wiem co moze mi pomuc jestem w tej chwili w irlandi obecni tytaj lekarze to straszne konowaly nie chcialbym u nich sie radzic tym bardziej ze mieszkamw malej miejscowosci gdzie nie ma zadnych specjalistow tylko lekarze rodzinni.prosze pomurzcie doradzcie jakos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Zrób badania hormonalne na poziom estrogenu i prolaktyny, bo swędzenie to znak że najprawdopodobniej któryś z hormonów jest podniesiony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 352
Hormony, w 4 klasie dostałem strzała z pięści w jaja od
tamtego czasu mam powiększone jadro. We wrześniu ide do szkoły średniej... Wytrysk jest, owłosienie też, ale jest gineko, i mam małe jabłko adama, powiedział bym że go wcale nie mam, ale głos mam męski, ogólnie jestem duży etc. Mam 187 cm wzrostu, kiedyś byłem grubasem i myślałem że dlatego mam cycki, zjechałem z 100kg do 71kg, ale cycki jak były tak są. Może dodam fotki i was sie poradze co robić..














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 352
next

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ile masz lat? Wyczuwasz jakieś guzki pod sutkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 956
Gino 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 352
mam 16 lat. Myslalem nad jakimis lekkimi sterydami, badz mascmi z tesciem czy cos. Wszystko lepsze od operacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2737
Idz jak najszybciej do lekarza :) Im jesteś młodszy tym pewnie więcej da się zrobić bez zabiegu. BTW Myślał ktoś nad laserowym usuwaniem ginekomasti? Gdzieś ktoś kiedyś zamieścił link ale nie mogę go znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Tylko to jest tak ,że zbadasz prolaktynę , estrogeny itp... i jeśli nic nie wyjdzie to d***.Piszesz ,że masz powiększone jądro , jak najszybciej udaj się do urologa możliwe ,że to jest przyczyną...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium