SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
tak robiłem z żelami a krem do depilacji jest lipny próbowałem i na moje kłaki nie daje rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887389
Nie wiem jakie próbowałeś ale ja przy dość twardym i grubym włosiu jak nakładam krem do depilacji trzymam go tak z 15-20 minut i potem gąbką (szorstką) ściągam to kłaki lecą zostają jakieś drobiny które usuwam maszynką bo tak najwygodniej.
Tylko ja 2 paczki kremu używam na klatkę i giry.
Mówię dość istotne są też maszynki poniżej 4 ostrzy nadają się do śmieci w moim przypadku sądząc po Twoich problemach i kłakach o których mówisz może być podobnie.

Co do kremu Vanity/Dax - te dla mnie numer jeden. Masz jeszcze chwilę do zawodów warto potestować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Ja mam strasznie delikatną skórę pod tym względem i u mnie niezależnie od miejsca najlepszy efekt mam przy combo:
trymer do 2mm -> trzymanie w ciepłej wodzie/owinięcie mokrym i gorącym ręcznikiem na 15min -> aloes apteczny do momentu wchłonięcia, po czym żel do golenia -> trzymam żel 15min -> maszynką z 4 ostrzami (koniecznie z włosem) -> lodowata woda bieżąca -> krem Nivea soft + ważne, żeby albo robić to na wieczór albo dopilnować, żeby potem nie przepocić tych miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887389
No to widzę podobne patenty U mnie po Izo właśnie taka się zrobiła i niestety trzeba pilnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
U mnie też po tym, swoje zrobiło ale ile śladów zostawiło to inna sprawa
Dlatego Biały póki możesz to nie tykaj tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21601 Napisanych postów 30832 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
kupiłem golarki z 5 ostrzami i to co przepisała mi dermatolog.Na razie nie chce dużo zmieniać z tym co robiłem, bo przed zawodami jak jechałem się normalną golarką- jednorazową nie było problemów, nie chce za dużo zmieniać bo nie będzie wiadomo co działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Panowie, ja nie jestem dermatologiem i nie podwazam decyzji zadnego lekarza. Znacie osoby z problemami po izo, ja z kolei co najmniej dwie której pomógł tylko izotek. Brali obaj jakoś 7-8 miesięcy i trzeba kontrolować próby watrobowe itd. Ale wyszli z tego. Przy tym cały czas nie schodzili z bomby, jedynie orale żadne nie szły i estro w normie. Jeśli podłożem jest faktycznie golenie i wrażliwa skóra to izo być może za mocne, ale z fotek wyglądało to na dosyć mocny wysyp. Z tego co też kojarzę to Wolskiemu też dopiero izo pomógł, a wszelakie maści o kant dupy szło rozbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887389
opalinho
Panowie, ja nie jestem dermatologiem i nie podwazam decyzji zadnego lekarza. Znacie osoby z problemami po izo, ja z kolei co najmniej dwie której pomógł tylko izotek. Brali obaj jakoś 7-8 miesięcy i trzeba kontrolować próby watrobowe itd. Ale wyszli z tego. Przy tym cały czas nie schodzili z bomby, jedynie orale żadne nie szły i estro w normie. Jeśli podłożem jest faktycznie golenie i wrażliwa skóra to izo być może za mocne, ale z fotek wyglądało to na dosyć mocny wysyp. Z tego co też kojarzę to Wolskiemu też dopiero izo pomógł, a wszelakie maści o kant dupy szło rozbić


Jestem po dwóch kuracjach na izoteku jedna - 11 miesięcy druga skończona tydzień temu 13 miesięcy
Nie ma tu mowy o problemach skórnych bo to są eliminowane skutecznie ale cała reszta organizmu dostaje po dupie I patrzeć trzeba pod tym kątem.
Zerknij sobie chociaż na podstawowe sajdy po izo to zorientujesz się o czym mowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
Dzisiaj do 11 siedziałem w domu, praktycznie nic nie robiłem, później zakupy, solarium i ponownie do domu. Od południa praca no i pewnie że nudny dzień to głód mnie bardziej męczył niż zazwyczaj

Waga 87,2kg

Posiłek nr 1
Omlet z jajek i kurczaka +fasola
Posiłek nr 2
Omlet z jajek i kurczaka +fasola
Posiłek nr 3
Omlet z jajek i białka + marchewka
Posiłek nr 4
Kurczak+fasola+ masło orzechowe
Posiłek nr 5
Ryż+pierś z kurczaka

Warzywa około 750g i 3 galaretki 0 kcal

DNT - 275 g B / 75 g W / 45 g T


Rano lub do posiłków:
Omega 3 x3
Potas
Kompleks witamin
Wit C 2000mg
Zin Mag x1
NAC x2
MSM 4g
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g




Na noc:
Kompleks witamin
Wit C 2000mg
Zing Mag 2 tabsy
Wit D3 z k2
NAC x2
MSM 4g
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g
Berberyna
ALA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

WHEY premium