SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Tytanov
Ty sobie zrób trening przewijania a nie pull push leg :D



Zmieniony przez - Tytanov w dniu 2016-09-04 07:24:16


Trening przewijania to ja mam opanowany, to moja 3 córka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
natalijka
nie wierzymy, zdjęcie Dzidzi poprosimy ! ;) :D


Zdjęcia dzidzi nie będzie:'-( Jest tak śliczna, że jeszcze ktoś mógłby to wykorzystać
Ale daje słowo.., to chyba wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
dideek
Będzie miał dysproporcjonalne przedramiona względem pozostałych partii mięśniowych. Nie polecam.


Już zauważyłem progresssss Trzeba podgonić resztę partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Siema!!!!

Dawno tu nie zaglądałem A przecież nie chcemy by mój nieaktualny dziennik przeskoczył stronę dalej i stał się nie widoczny..,
Przecież jak się uporam z obowiązkami taty przejdziemy do reaktywacji w robieniu formy na lato na bank

Póki co lecimy z masowaniem, na budziku 73 kg pomiar z rana, także +6 delikatnie podlało na brzuchu i boczkach.., zrobiłem dziś foty, myślałem, że jest gorzej, a jest dobrze.., tzn. tragedii nie ma
Wcinam teraz po 3. 500 kcal w dt, coś tam ucinam w dnt ale nie dużo
Trochę wychodzi zbyt agresywna ta masa ale cóż, musi być bodziec do wzrostu więc jest..
Co do szamy rano jaja albo nabiał + jakaś kromka chleba, jeśli wychodzi słabszy dzień i brakuje powera to biorę na trening porcję carbo. Po treningu baton lub lód, zawsze jakiś owoc + wpc 40g, potem wcinam 2/3 posiłki ze złożonymi ww, na noc dobijam resztę zazwyczaj wpadają lody jeszcze, które uwielbiam jeść.. Zmieniłem trening od wczoraj FBW 15/10/5, ćwiczę 5 dni w tyg więc będzie 5/10/15/5/10itd. ale tylko 2 tyg, później wracam do pracy i polecę programem Reg Parka jakiś czas bo już od dawna za mną chodzi..,
Dużo spaceruję z dzidzią teraz, więc aero też jakieś lecą.., poza tym obowiązki domowe zajmują mi większość czasu Kortyzol mam powyżej normy na 100%, bo z tymi dzieciakami czasami idzie zwariować.., Pozdrawiam wszystkich......

Foty formy z wczoraj, + przypinka szczęśliwego taty








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Jaka słodzinka! I strasznie podobna do taty

Tylko jak wytrzymać w takim babińcu?


Zmieniony przez - JustBlackBerry w dniu 2016-09-14 10:57:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Fajna dzidzia:) I na formę przyjdzie czas;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
no teraz to wierze że masz bobaska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Pierwszy rok najgorszy:D Potem się wszystko normuje, aczkolwiek dziecko i rodzina i tak zajmują priorytetowe miejsce i na nic się nie ma czasu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Kurde wchodze tu pierwszy raz i mysle " gosc pewnie ze 20-22 lata i juz ma dziecko, trenuje, trzyma jeszcze diete? No niezle" potem patrze na wiek a tu po 30 lecisz z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

WHEY premium