SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
kuba_n
chodzą ostatnio za mną fryty
to są kupne, czy robisz sam


Iglotex do piekarnika.., bardzo dobre, moje dzieciaki wcinały równo i zawsze to mniej fatu..
Wiadomo, że najlepiej samemu oskrobać


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2015-11-27 14:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
NO TO FINISH !!!

Od czego by tu zacząć ???
............MAŁE PODSUMOWANIE........................................................................................................................................................
Jeszcze w tym roku podczas wakacji przytrafił mi się dość nieprzyjemny wypadek samochodowy z którego dzięki pomocy innych osób udało mi się wyjść cało fizycznie i psychicznie..,
Jakiś miesiąc później postanowiłem prowadzić dziennik, by narzucić sobie konkretny cel w tym sporcie jakim jest kulturystyka..,

Ćwiczę na chwilę obecną ponad 3 lata z różnymi dziwnymi przerwami, których mam nadzieje już nigdy nie będzie. Jest to moja druga redukcja w życiu. Waga początkowa w porównaniu z pierwszą wcale nie była tak duża: 68 kg przy bf 16%, jednak trzeba było to zbić, by zacząć masować.

Jeśli miałbym porównać redukcję 2014 z obecną to się nie da za bardzo. Schodziłem wtedy z bfu powyżej 25% i wagi równej 80 kg, spaliłem 18 kg wyganiając na zawsze grubasa To co jest kluczowe to to, iż w tym roku dieta którą prowadziłem nie była zbilansowaną ( na której zazwyczaj chodziłem głodny ) i bez zbędnych długodystansowych cardio, których wtedy robiłem nawet po 2 sesje dziennie..,

Z redukcji, a zwłaszcza ze swojej motywacji jestem zadowolony bardzo. IF z CN i CL w tle okazał się genialny. Oczywiście mogło wszystko pójść znacznie szybciej jak te 4 miesiące jednak pierwsze powypadkowe tygodnie okazały się dość ciężkie. Okres wakacyjny/urlopowy także nie sprzyja redukcyjnym założeniom
No cóż ważne jak się kończy, a jestem teraz w mega dobrej formie sprawnościowo-kondycyjnej i psychicznej zwłaszcza.., Zmieniłem nawyki żywieniowe i treningowe na plus i choć może troszkę siedzi niedosyt, że mógłbym jeszcze pociągnąć i przyciąć więcej, ale Nie !!!.., za długo i za chudo, poza tym zima, a przy niskim BFie zimno

Pomiarów nie mam bo nie robiłem wchodząc na redukcję. Wrzucam aktualne:
WZROST: 171 CM BF: - KALIPER: 8,65%
WAGA: 63 KG - SFD KALK.: 9,2%
PAS: 75
BICEPS: 34
KLATKA: 95
UDO: 51
ŁYDKA: 34

Pomiary 4 miesiące ( w tym tydzień urlopu):

BF tydzień 1/13/18 = 16%/12%/9%
PAS tydzień 1/13/18 = 85 cm/78 cm/75 cm
WAGA 68 kg>63 kg

Życzę wszystkim a lot of motivation..,
i zapraszam do śledzenia dziennika dalej....,











i jeszcze jedno extra






Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2015-11-27 17:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Moderatorów proszę o dodanie do nazwy dziennika ...start masy str. 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26627
dobra robota ładnie poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
ładnie zeszło :) Jakie teraz plany? reverse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
tak reverse.., plan już jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dobrze jest
teraz na priorytet powinieneś wrzucić nogi i plery (szczególnie na grubość)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
kuba_n
dobrze jest
teraz na priorytet powinieneś wrzucić nogi i plery (szczególnie na grubość)


Zdaję sobie sprawę, że nogi idą na prio i myślisz, że plecy.., fajnie dzięki za opinie, takie rzeczy się przydają, czasami sam nie dostrzegasz swoich słabych punktów..,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
to moja opinia
klata, barki, ramiona i brzuch bardzo fajnie
nogi najsłabiej
plecy też szału nie ma, jest jakaś szerokość, ale grubości tam niewiele, czworobocznego praktycznie nie widać

teraz w roli głównej powinny iść przysiady i mc

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Może to i śmieszne.. ale jak większość początkujących przez pierwszy rok może i nawet dłużej nie trenowałem mc i przysiadów z braku wiedzy, bo mi się nie chciało, na nieświadomce może, nie wiem. Teraz bardzo polubiłem ciężkie treningi..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

WHEY premium