SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
16.07 Dt

Nie wiem czemu poszedłem na trening i zrobiłem plecy, to znaczy dobrze bo dziś ładowanie, to ciężki trening na plus, ale gdzieś w tym tygodniu umknęły mi barki..,
Także do nadrobienia jutro

Trening:
PLECY
Martwy ciąg 5x5-10
Wiosłowanie sztangą podchwytem 4x 8-12
Wiosłowanie sztangielką 4x 8-12
Wiosłowanie nachwytem 4x 8-12
Kaptury unoszenia 4x 8-12

Suplementacja:
Rano:
yoha 20 mg
Przed treningiem:
bcaa 10g,, aakg 5g, beta ala 2,5g, t5 1x
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 30g, leucyna 2g,
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 3g, omega 3 1x
kreatyna 3x5g w ciągu dnia

Dieta:
Jeszcze tyle ww nie udało mi się załadować.., jestem zadowolony chociaż brzuch troszkę wywaliło pod koniec
Miska bardzo czysto słodkiego mało co tłuszcze +- 50/60g








...... jutro ciąg dalszy tak 50% z tego od rana ........




Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-17 10:48:24

Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-18 09:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
17.07 Dt

Po wczoraj ładnie nabiło, a jeszcze taka wyżera dziś, barki znów przesunęły się w czasie, dziś klatka....

Trening:
Trening dopiero po 2 posiłkach i potwierdza się kolejny raz, że lepiej mi się ćwiczy nad czo

Klatka:
1. Wyciskanie na płaskiej 4x8-12
2. Wyciskanie sztangielkami na ławce skośnej 4x8-12
3. Pompki szeroko+rozpiętki na ławce skośnej 4x8-12
4. Wyciskanie z supinacją na ławce prostej 4x8-12

Suplementacja:
Węgle od rana więc joszka zbędna..,

Przed treningiem:
aakg 5g, beta ala 2,5g, t5 1x
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 30g, leucyna 2g,
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 3g, omega 3 1x
kreatyna 3x5g w ciągu dnia

Dieta:
Trochę gazy dzisiaj przeszkadzały nie powiem, w następnym tygodniu spróbuję czasowo inaczej ładowanie rozłożyć już nie pełne 2 dni, a 36h i trochę zmniejszę ilość ww na pewno. Ważne, że poszło rezerwy uzupełnione teraz Urlop i 5 dni LC....







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
udane ładowanie.
Fajnie, że dając takie produkty udało ci się utrzymać niski poziom tłuszczu dziennie

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Właśnie postanowiłem trochę pozmieniać dietę z racji, że jestem na urlopie i trochę jednak ciągnie do żarła
Polecę 3 dni na HCLF będą to dni ciężkich treningów, 2 MC 100/70 też Dt, 2 LC 50/50 Dnt
już dawno ciągnie mnie do sprawdzenia takiego rozkładu BTW na sobie zobaczymy co z tego wyjdzie............,
bez ładowań tygodniowych, cheat meal raz na 2 tyg.
Dam znać za 3 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Hejka, wpadam na chwilę dni na urlopie mijają mniej więcej tak:



Codziennie wszystko liczone co by bez przesadyzmu poszło.., trening też wypada codziennie.., podbiłem kalorii wszystko do przodu samopoczucie, trening nabicie extra, fat nie le]ci ale i waga nie wzrasta..,
Na razie nie ma opcji i tak to będzie wyglądać, codziennie jakieś rozrywki w formie grilla, to nad wodę czy po prostu do pubu.., a rano na siłkę bf 12% chyba więcej nie ugram 6 kg poszło i już ten urlop będzie wstępem do robienia masy na której najbardziej mi zależy..,
Jak to predyspozycje się zmieniają z czasem.., jak wiesz, że formę możesz zrobić zawsze bo jak i co w temacie masz już oblatane..,
Pomagam teraz bratu 11 lat młodszemu z redukcją też ćwiczy i po masie zalany 20%bf ale ciężko coś wdrożyć młodemu do wszystkiego widze że jak sam nie dojdzie to nie dojdzie chyba że w las
Pozdrawiam....






Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-26 22:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
2600kcal + trening, nie ma opcji żebyś fat złapał :)
Miska git :)
Szczególnie ilość lodów mi się podoba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
08.08 Dt

Siema
Po dłuższej przerwie wracam do wpisów, bo powiem szczerze, bez tego się delikatnie gubię..
3 tygodnie urlopu za mną i 3 kg do przodu, 5 treningów w tygodniu niestety dieta 50/50.., do wieczora nawet spoko potem wpadały zazwyczaj jakieś lody, pizze, zapiekanki i alko, które obwiniam najbardziej.., Alkohol szkodzi pamiętajcie
Podejrzewam, że gdybym odpuścił treningi siłowe było by znacznie gorzej...

Plan jest taki, że od 1 września podbijam kcal i wchodzę w okolice swojego 0. Teraz lecę LFHC, dieta pasuje mi ze względu, iż mam większy Power na treningu i nabicie na poziomie co też motywuje..,
Czuję się bardzo dobrze i psychicznie i fizycznie, trochę się chyba zajeżdżałem tymi niskimi kcal, choć zdaję sobie sprawę, że LCLF tak działa i przynosi efekty..,

Formy spektakularnej nie zrobię zdaję sobie sprawę, ale tak jak pisałem zależy mi na rozbudowie masy przez dłuższy okres, a formę się zrobi i tak...
Ok to tyle wywodów wypiska...................

Trening:
Trening się nie zmienił lecę splitem i dobieram ćwiczenia dopiero po wejściu na siłkę:

KLATKA
Wyciskanie sztangą na płaskiej 4x6-12
Wyciskanie sztangielkami na pochyłej 4x6-12
Rozpiętki na pochyłej 4x6-12

TRICEPS
Wyciskanie wąsko 4x6-12
Wyciskanie francuzkie 4x6-12
Wyciskanie za głowy sztangielką 4x6-12

2x Superserie
Pompki szeroko/pompki wąsko
Max

Suplementacja:
Przed treningiem:
aakg 5g, beta ala 2,5g, wpc 33g, crea 3g
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 30g, leucyna 2g,
tauryna 2g
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 0,5g, omega 3 1x

Dieta:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
09.08 Dt

Trening udany, sprawnie i z mocą.., jestem coraz bardziej zadowolony z barków, poszedł duży progres od ostatniego roku.
Szama na węglach naprawdę cieszy, z ograniczeniem tłuszczów nie ma problemu, zaczynam się przyzwyczajać..,

Trening:
BARKI
Wyciskanie sztagi za głowy 4x 6-12x
Arnoldki 4x 6-12x
Wyciskanie sztangielek w poz. stojącej 4x 6-12x

Triple seria łączona:
Unoszenie sztangielek na boki łamany łokieć 3x
Unoszenia łamaną do brody 3x

Kaptury unoszenia sztangą 4x max

Suplementacja:
Przed treningiem:
aakg 5g, beta ala 2,5g, wpc 25g, crea 3g, bcaa 5g
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 33g, leucyna 2g,
tauryna 2g
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 0,5g, omega 3 1x

Dieta:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Gdzieś już tak się wstrzeliło w życie, że każdy posiłek lecieć musi z porcją warzyw lub jakimś owocem.., dziś jem omleta z kiełbą w pracy i po paru kęsach czegoś mi brakuje normalnie..., dobrze, że pod ręką miałem ketchup przynajmniej..., i puściło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
No bo ketchup to też warzywo ;)
Jeżeli już skończyłeś redu mógłbyś jakieś foto podglądowe dać

aha i jak Ty liczysz kcal z alko? mało coś tego wychodzi
niby ma wysoki TEF i samo w sobie się nie odkłada ale jakoś policzyć to trzeba
choć z drugiej strony u mnie też sporo browaru wpada i o dziwo redu idzie jak trzeba a licząc że średnie piwo ma 200-250kcal byłbym już nawet nie na 0 kalorycznym a na masie


Zmieniony przez - wakor w dniu 2016-08-10 15:37:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

WHEY premium