SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
09.10 Dt

Waga z rańca 65 kg, kupiłem kaliper (fajna sprawa) i po pomiarach wynik 11,5 %..,
Dużo pracy w pracy więc z czasem ogólnie kiepsko.., ale dużo się ruszam przez to...
Pogoda jeszcze dopisuje więc jeżdżę rowerem praca-dom, dom-praca, chociaż z rańca dość zimnawo, ale trzeba się hartować..
Miska jak widać w miarę ok, dziś wpadło więcej tłuszczu z mielonego, ale było pysznie za to..

Trening:

Barki:
- wyciskanie sztangi z przodu,
- wyciskanie hantelkami,
- unoszenia hantelek na boki,
- unoszenia hantelek do przodu,

Triceps:
- unoszenie hantli w opadzie,
- wyciskanie za głowy łamanej,
- wyciskanie sztangi wąsko,
- dipsy

Suplementacja:
Rano:
- wit a-z 1x, vit c 1x, redline 2x,
Przed treningiem:
- krea 5g, redline 2x
Na treningu:
Bcaa 10g,
Po treningu:
krea 5g, taurine 3x,l leucine 3x, wpc 30g
Przed snem:
vit a-z, vit c 2x

Dieta:
.. pulpeciki w sosie koperkowym, zapiekanka z cukinią, pieczarkami i m. mielonym, mix twaróg chudy/serek wiejski... Sfd Wpc..,





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Wybrałem się wczoraj na rower po pracy ciachnąć parę kilometrów po górkach..
Jakaś porażka, zero mocy, w połowie drogi zawróciłem bo nie było sensu się katować...,
Od razu wstąpiłem do sklepu po świeżą bagietkę, bo już za mną łaziła od jakiegoś czasu, a z serkiem brie i masełkiem smakuje rewelacyjnie..,
Także ładowanie głównie pieczywkiem i słodyczami.., za dużo tłuszczu tylko ale tak jak pisze na spontanie, dziś chyba zrobię powtórkę.., 2 dni nc powinny zrobić swoje..,







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
i wczorajsze posiłki:
- ryż, brokuł, kura,
- zapiekanka kibica pod meczyk siaty,
- zapiekanka góralska z oscypkiem i kiełbą (2x taka porcja),
- trochę czekolady i ciastek..,
........później na koncert Pudelsów....
........trzeba było czymś przepić więc parę litrów bardzo kalorycznego napoju..,
nie liczyłem bo mi się nie chciało...,




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego taka niska kcal ? 1300 kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
raz 1 300 raz 1 600 plus ładowania co tydzień, już trochę redukuje więc dnt tak jak dziś właśnie taka..,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
..nie wykonuję żadnych sesji aerobowych, interwałowych, czasami hit czy szybka tabata jak mam chęci, ale to wszystko zawsze z treningiem siłowym z bcaa, wpc i innymi przeciwkatabolikami..,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
czasami podbijam również %, czego nie uwzględniam w rozpisce ale zawsze w dnt, dziś meczyk to i dziadek nie da mi spokoju jak z nim nie pachnę kielicha ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heheh, zrozumiała kwestia. Teraz to ma sens, bez aerobów, plus cheaty i niewielkie dodatki.

Dzisiaj też coś walne do meczu, nie ma opcji, że nie .

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
12.10 Dnt

Napisze tak..,
dobrze, że weekend trwa tylko 2 dni..,
.. i można, a nawet trzeba wrócić na ziemię
Wczoraj po 2 dniach carb loading jeszcze strzeliłem czita przy meczu tak mnie poniosło..
.. poszła cała paczka ciastek 100g popita mleczkiem i takie tam jeszcze..,

Dziś miałem pójść na trening ale zadzwoniła pani z przedszkola, że mała złapała jelitówkę więc cały dzień w domu..,
dieta dopięta..,

Dieta:





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

WHEY premium