SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Mocny trening plus tyle cardio nie wróży nic dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Tyle cardio??? Chyba nie rozumiem - raz w tygodniu rower w niedziele rekreacyjnie - 20-30km wolnym tempem(bardziej wycieczka krajoznawcza) to az TYLE???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dziwny jest ten wzrost wagi
teoretycznie nie powinien byc bo ladowanie kilku godzin samych wegli

jak robilem carb nite czyli wegle + fat i nawet jak wpadalo stanowczo malo wegli [600-700g] ale 150g+fatu wzrost wagi byl na poziomie 2kg

odkad robie same wegle
malo bialka
i min fatu - wzrostu wagi praktycznie nie ma

dopiero po 2 dniach jest jakis wzrost wagi

moze na treningu nie wypolukujesz duzo gliko?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Od ładowania do ładowania spadło - ale po ładowaniu wzrasta...a treść jelitowa???
Fat był poniżej 40g(okolice) - podczas ładowania ani dziś nie byłem w toalecie, jakby nie patrzeć troche jedzenia poszło objętościowo - a przecież zostało w organizmie, nie rozpłynęło się.
W zeszłym tyg 14h ładowania 800w i wzrost +2kg
Wczoraj 4-5h ładowania 500w i wzrost +1kg

Zobacze kiedy zejdzie

W sumie nie robie jakichś serii łączonych, superserii itd. Ale leci 2 x hiit kompleksów sztangowych około 10min po których nie moge się pozbierać.

Wczorajszy trening:
Rozgrzewka(podskoki, skłony itd.)
Martwy ciąg (serie wstępne) - 60kgx5, 60kgx5, 80kgx5, 100kgx5, 115kgx5 - przerwy 1min
125kgx5, 135kgx5, 145kgx5, 155kgx4, 170kgx1 - przerwy 2min - tutaj byłem mokry jak szczur, a serce waliło ostro
Reszta ćwiczeń przerwy 90sek, brzuch przerwy 60sek
Podciąganie 4 xmax
Wiosło pendlay 4 serie
Przyciąganie drązka poziomo siedząc x2
Ściaganie szeroko do klatki x2
Biceps młotki x3 i uginanie hantami siedząc x3
Brzuch (9 serii) - wznosy, allahy itd.




Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-06-22 10:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ostatni wleciała cała miarka stimula8 - i nafink speszal
Dorzuciłem dziś jeszcze 2g krety, ba i argininy.
Od poniedziałku planuje wrzucić joszke - wtedy chyba odstawie stimula a dodam 200mg kofy.
Z joszką zaczne od 2,5mg(takie kapsy mam) - dwa tyg a potem jade na tydzień delegacji
będzie tydzień przerwy od stymulantów i treningów - miska trzymana + praca fizyczna 12h(może wleci 1 lub 2 treningi) z Caykiem
Dietka czysta w okolicach zera żeby sie nie zajechać - po powerocie dalej vlcd z CBL i joszka dalej myśle 3-4 tyg żeby dopalić...
Może akurat po tyg dietbreak dobrze pójdzie - póki co dwa tyg cisne!!!!








P.S. Choć chwilami słabo :P dziś np po wyjsciu z pokoju zamknąłem pokój i nie zabrałem klucza. Po powrocie otworzyłem wszedłem i zamknąłem się od środka(w biurze) i ktoś za chwile szarpie za klamke....O K***a!!!


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-06-23 13:16:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Ja bym wrzucił jakiś intensywniejszy trening, albo chociaż przerwy krótsze
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Mam dwa intensywniejsze:
Pon - siłowy + interwały(kompleksy sztangowe) 10-15min
wt - siłowy
śr - wolne
czw - siłowy + tabata Klokova - 3 obwody 10-15min
piątek - siłowy
sb - dnt
nd - rower -2h zmienne tempo - górzysty teren

Myślę że trenuje ciężko - często cięzko mi złapać oddech na treningu, serce wali ostro, koszulke po treningu wykręcam

Skróć przewry 1,5 min w martwym 5x5 - gdzie dochodzisz do ciężarów bliskich maksa - powodzenia

Ponadto cięzkie wielostawy staram się duże ciężary używać (z masy) - a reszta ćwiczeń więcej reps, krótsze przerwy itd..

P.S. @Snick ktoś Ci łapkę dał w dół :P - haha



Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-06-23 14:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Ja Nie mówię, że ciężko nie trenujesz Chodzi mi tylko to, że jeśli masz na celu robienie ładowań, to najpierw musisz poziom tego glikogenu obniżyć, czym wyższe tętno Ci się uda osiągnąć tym więcej organizm będzie czerpał energii z glikogenu.

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie trening na 8-10 powtórzeń i przerwy 90s po prostu nie podbija tak tego tętna. To tylko sugestia z moje strony

A na łapki to mam wyje...
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dawaj znać kiedy będziesz to jakoś spróbuję grafik w robocie dopasować

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
@Cayek - będe od 11-17 lipca
@Snick - To może ja jestem słaby jak serce mi mało nie wyskoczy :P


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-06-23 19:44:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] SnicK - W drodzę po wymarzoną sylwetkę.

Następny temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Kato - 08.08.2015

WHEY premium