SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Też własnie kupie :)
joszka leciała dokładnie 14 dni - teraz 10dni przewry i wracam planowo na 3-4 tyg redu i akurat wtedy dorzuce na cały ten okres joszke :)

P.S. Szczerze potrzebuje takiej regeneracji - i jednego dnia pojedzenia. Ostatnio zero odstępstw - brak planowanych wakacji, ładowania brak od ponad 2 tyg, motywacji zero - ten tydzień to już szedłem na trening jak za kare...tydzień zrobi robote - a wpadnie dodatkowa forsa na dalsze boje :)


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-07-08 08:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
No to masz tygodniowy dzien dziecka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Dziś jeszcze vlcd
jutro sobota do treningu czysto, mało węgli o 18 trening z Caykiem - potem może coś się zje na mieście
Niedziela dzień dziecka
A od poniedziałku kcal up, praca fizyczna - ale bro, czysto itd. Opierane wszystko
na posiłkach typowo kulturystycznych i ze względu na szybkość przygotowania,
pojemniki i dla smaku i dla oderwania :P Ziemniaki ,ryże kasze mięska i omlety :P



Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-07-08 08:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chętnie bym wsunął jakiegoś maka lub kebsa, ale niestety...mam 20 zł do 15 lipca na produkty węglowodanowe

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
OK WRÓCIŁEM DO SZAREJ RZECZYWISTOŚCI....
Od początku
Pojechałem do Warszawy w zeszły piątek(VLCD 14 dni bodajżę) - w sobote troche pojadłem i wieczorem wpadł trening(Cayek nie dojechał ) po treningu wpadło troche jedzenia różnego(parówki ser bułki croissanty, pączki, batony i sporo lodów)
Niedziela na zupełnym luzie - obiad na mieście, Mc, KFC, deser z kawą i lodami u Grycanów - potem trening z Caykiem.
Forme ma git - plażówka 100% i od poprzedniego spotkania widać że narzucił sporo mięsa :) Wieczorem byłem mega zapchany, po treningu wracałem 3km na nogach na mieszkanie, torba i zakupy w rękach - masakra...
Poniedziałek - sobota praca fizyczna 13h - gdzie jadłem około 2500kcal - 250-300w 50-60t no i w poniedziałek wieczorem nie wytrzymałem i wleciało troche śmieci... (wczoraj z samego rana wyjeżdzałem) więc w sobote znów wieczorem zaszalałem z jedzeniem na mieście - ogólnie 4 dni wyżerki....

Wczoraj niedziela powrót 7h w podrózy(wpadła tylko sałatka, pierś x2 200g i whey 50g - węgle i fat <40g) -
i po drodze trening w Rzeszowie. Dostałem próbke niby Stimula8 starego z pod lady - i dupa nic nie poczułem :P
Ogólnie wyjazd mega spoko....
Na to co jadłem - to dziś waga z rana 81,7kg - wzrost tylko o 1kg z przed wyjazdu. Dwa treningi, 2 tyg LC przed wyjazdem, praca fizyczna i nie odbiło się to na sylwetce bardzo. Brzuch praktycznie bez zmian - tydzień pieknego restu i psychy i ciała

Wrzucam drugi bieg i lece dalej z redukcją - Dalszy plan wrzuce w następnym poście





Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-07-18 08:38:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dobra forma, niski bf, aktywność sportowa - nie ma opcji, żeby jakoś znacząco takie dni wpłynęły na formę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No to teraz tnij Ten kilogram to w pół tygodnia zejdzie ;P

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
DALSZA REDUKCJA – 5-6 tyg planowo
Wiem jedno bez zbędnego kombinowania. Te 3 treningi w tym tyg pokazały jak fajnie trenuje się intuicyjnie bez kartki i ołówka dlatego składam 4 dni treningowe….

Dieta – wiadomo – 1400kcal - 200b <50w 50t codziennie –
Co 7-10dni naprzemiennie FN/CBL
ładowania z tego co wywnioskowałem po tym wyjeździe jak nabiła pierwsza sobota i w niedziele rano brzuch płaski i twardy – dlatego ładowania będą najprawdopodobniej od piątku po treningu od godziny 17 – i cała sobota(około 25h) regularnie co 3h i bez przesady z ilością na raz co skutkuje 2 dniowym gazowaniem….

Trening 4 dni w tyg obowiązkowo – raczej zawsze pn,wt,cz,pi – ale to nie jest sztywne jak mi będzie pasowała niedziela to wleci a odpuszczę pon itd…Nie że jak do tej pory jak nie pójde to umrę i potem trenuje jakbym był tam za kare….

KLATKA + TRICEPS + HIIT(10min)
PLECY + BICEPS + HIIT(10min)
NOGI + BARKI + TABATA A’la KLOKOV
FBW – serie łączone – plecy/klata – barki/nogi – biceps/triceps

Pierwsze ćwiczenie na dużą partie w każdym dniu - siłowe 5x5
czyli klatka np zaczynam siłowo WL 5x5, plecy martwy ciąg 5x5 itd..a reszta dalej już 8-12
Raz w tyg rower 30-50km…..
Wrzucam joszke 2x10mg/ed na czczo i przed treningiem..




LET’S GO!!!! - Jestem naładowany pozytywną energią na dalsze działanie!!!


P.S. Akurat za 5-6 tyg wypada mi wyjazd na 10dni znowu do stolicy - to wtedy zrobie sobie znowu roztrenowanie, deload, podjem - wróce i zrobie tydzień LC żeby zeszło to co złapie i będe robił reverse ale nie taki powolny po 50kcal/tydz i nowy plan z prio na klatke i bic :)


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-07-18 10:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Dziś waga już 0,5kg więcej niż przed wyjazdem. Wczoraj mega trening. Nie wiem czy to zmiana charakteru treningu czy tygodniowa przerwa, ale dziś zakwasy wszędzie. Po niedzielnej klatce dziś ją czuje jeszcze, po wczorajszym treningu dziś plecy i biceps zakwasy.
pierwszy raz od dawna na bicku :)

Dieta około 1400kcal - nie wiem nie byłem wcale głodny - czy jeszcze jestem naładowany z wyzerek z zeszłego tyg czy to joszka, ale czułem się mega. Na treningu pompa i motywacja mega, aż boje się co będzie w kolejnych dniach - osłabienie, głód, brak pompy, dopiero teraz widze, jak mi tego brakowąło :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Mam to samo po weekendzie wyżerki, dalej trzyma, psycha na +, motywacja, naładowany.. Chyba będę tak leciał teraz sobota po treningu i cała niedziela ww, a w tygodni LC, sprawdza się jakby nie patrzeć..:) Zobaczymy jak z wagą będzie jeszcze bo na razie woda siedzi..
....fajne foto na siłce no i nogi pozazdrościć


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-19 10:14:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] SnicK - W drodzę po wymarzoną sylwetkę.

Następny temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Kato - 08.08.2015

WHEY premium