SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
U mnie 28 do 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Wojtek odczułeś jakoś tą różnice psychicznie bądź fizycznie, wiesz mniej nerwowy, do wszystkiego na spokojnie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
jeżeli na nogach i na dole brzucha siedzi tyle samo to nie ma co panikować tylko cisnąc dalej jeżeli na udach miał byś te 6mm a dół brzucha 12mm to mógłbyś mówić że brzuch został ,a takto idzie równomiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Leon, u mnie fałdy wyglądają tak: klatka 6-7, brzuch 11, nogi 6-7. Po andro fat z brzucha leciał w oczach. Czy psychicznie odczuwałem różnice - chyba nie. Ale od 2,5 roku robie badania hormonów co miesiąc. I tylko podczas i krótko po 11andro kortyzol spadł do poziomu 14 jednostek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Byłem ciekawy, bo u mnie kortyzol na takim samym poziomie 28, brzuch i boki zawsze są problemem:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Wojtek ile brałeś andro 11?? Zastanawiam się czy na planowane ost dwa tyg nie odstawić johy a wrzucic andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
@Dawid - tak jak na opakowaniu było. Juz nie pamietam, ale chyba jeden kaps rano a moze tez jeden wieczorem.

@Leon - brzuch to kortyzol, boczki to insa.

U mnie leciało mimo dużej nadwyżki kcal.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
To ja mam combo estrogenu/kortyzolu i insuliny :F

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Proponowałbym jednak powstrzymać sie z takimi wnioskami i zrobic badania. Kosztują grosze a dają pełen obraz. Zrzucić winę na hormony zawsze można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Coraz częściej ludzie myślą, że jest problem z hormonami itd.,a problem leży w głowie - w zbyt krótkim czasie oczekują za dużych efektów. Nie mówię, że to u wszystkich występuje, bo faktycznie są osoby które problemy z tymi hormonami mają.
Też oczekiwałem nie wiadomo jakich efektów, zwalałem winę na kortyzol, a jak zrobiłem badanie to było w widełkach, przyszedł czas to i efekty były.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] SnicK - W drodzę po wymarzoną sylwetkę.

Następny temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Kato - 08.08.2015

WHEY premium