SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887268
No dokładnie o to mi chodziło ;) Jak widziałeś u mnie w dzienniku też miałem takie krzywe akcje z psychiką ;) Trochę odpuściłem, podszedłem inaczej do tematu i od razu życie przyjemniejsze. Wszystko siedzi w głowie, tam się wszystko zaczyna i kończy i jeśli tam nie będzie poukładane to cała reszta będzie do doopy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
No właśnie. Wygrać z głową, a reszta sama przyjdzie - Ach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2108 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140247
Sledze Cie od dluzszego czasu, niepotrzebnie sie tak nakrecasz, niby chcesz udawac prosa a nim nie jestes. Musisz zrozumiec, ze pewnych rzeczy nie przeskoczysz tak hop siup potrzeba czasu;p Wyluzuj bo tylko sie zadreczasz, to ma Ci sprawiac przyjemnosc a nie byc calym zycie, chyba ze myslisz o startach itp itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Slawod1
Sledze Cie od dluzszego czasu, niepotrzebnie sie tak nakrecasz, niby chcesz udawac prosa a nim nie jestes. Musisz zrozumiec, ze pewnych rzeczy nie przeskoczysz tak hop siup potrzeba czasu;p Wyluzuj bo tylko sie zadreczasz, to ma Ci sprawiac przyjemnosc a nie byc calym zycie, chyba ze myslisz o startach itp itd.

Udawać prosa?? Chyba Cie trochę poniosło bo kompletnie nie rozumiem tego stwierdzenia. Ani nie wiąże z tym przyszłości, ani nie myslę o startach. Robię to wyłącznie dla własnej satysfakcji. Tak to fakt, że czasami się w tym zatracam, ale myślisz że dlatego tak się dzieje bo tego chce? Walczę z tym, z głową to cięzsza walka niż na siłowni z ciężarami, a jak się było 22 lata grubaskiem, z niską samooceną(nieraz spotykałem się z nieprzyjemnościami z tego powodu) to nie jest to tak hop siup to przeskoczyć



Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-11-24 14:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dlatego slow down, take it easy i ciśnij masę.
Może źródła pokarmów Tobie nie służą?
Może wyczyść trochę miskę.
Nie zawsze to co jednemu wchodzi, będzie wchodziło drugiemu.

Generalnie po zdjęciach wyglądasz na gościa, który ma fajną sylwetkę i wie co robi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Postaram się może nagrać jakiś film z sylwetką i wtedy będzie lepszy obraz (można wrzucić na serwer bezpośrednio film czy trzeba przez kopie adresu URL z YouTube?) Wiem, że to siedzi w głowie..Może,a może btw. miska nie jest jakoś "brudna". Chyba że spróbowałbym oprzeć wszystko na typowo "kulturystycznych" posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2108 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140247
Dawidek spokojnie, to nie byl atak na Ciebie, lecz jedynie w dosc mocny sposob zasugerowanie zmiany swojego nastawienia. Tez do tego tak podchodzilem kiedys, ze miska, ze wazenie, ze sylwetka ale trzeba pamietac jedno zycie ma sie jedno, a tego typu zadreczanie jest jeszcze gorsze. Masz fajna sportowa sylwetke i potrzeba Ci czasu do realizacji tego co chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Wiem, że to nie był atak :) Staram się z tym walczyć. Zdaję sobie sprawę z tego, że zbyt często potykam się o nieważności w życiu. Czasami podchodzę do tego zbyt emocjonalnie(za często) i gubię całą przyjemność z samego procesu realizacji marzeń sylwetkowych. Postaram się to poukładać w głowie. Sam często zbyt kombinuję, dlatego może zdecuduje się na współprace może z Tadziem chociaż na miesiąc, dwa - pomoże mi to odpocząć psychicznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Diwadek, jak na moje oko to wyglądzasz fit i dobrze :) problem jest psychiczny bo cale fatem się nie zalałeś. Wiem że ciężko pewien moment przetrwać kiedy masa idzie ale fat też rośnie. Wtedy patrzysz lustro i ssbie myslisz "ale ze mnie spaślak" - niestety psycha boli a trzeba cisnąc dalej. Sama wiem że nie jest łatwo przezwyciężyć samego siebie. Sama - jako kobieta - mam z tym problem. Masując wskoczyłam z rozmiaru 34 na 38 i momentami patrze na siebie i myślę ' ale jestem gruba , przytyłam' 'dość masy' i wtedy inni mówią że przecież większośc to suchy mięsień. Trzeba ten dołek psychicnzy przeczekać, spojrzeć na siebie obiektywnie, przypomnieć sobie cel. I realizowac go dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Poza tym zaczynanie redukcji w grudniu to moim zdaniem pomyłka :/ święta, wigilia, dojadanie zapasów po świętach, sylwester, alkohol - toć to nie sprzyja redukcji. Musiałbyś z wielu przyjmności zrezygnować a wtedy psychiczny dołek będzie jeszcze gorszy. Masuj puki grudzień , zjedz z rodziną w święta , a potem od nowego roku spójrz na siebie jeszcze raz i wtedy ewentualnie zacznij redukcję. Życie najpierw więc skorzystaj z tego że w grudniu można pojeść lepiej :) jak byś teraz zaczął redukcję to w grudniu chodziłbyś wkurzony że pierogów i ciast nie możesz dotknąć. a kortyzol nikomu nie służy :) powodzenia, będzie dobrze!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] SnicK - W drodzę po wymarzoną sylwetkę.

Następny temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Kato - 08.08.2015

WHEY premium