SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Zmniejszyłbym dawkę do 2000 UI, skoro mało bywasz na słońcu. W miarę możliwości dodałbym też witaminę K2 - ma ciekawe właściwości i ciężko jest dostarczyć ją w odpowiednich ilościach wraz z dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ok dziękuję bardzo. Wybiorę się do apteki i zamowie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W aptece może być problem. Raczej głównie na internecie. Cena niestety nie jest niska.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
WPIS INFORMACYJNO - KONSULTACYJNY
Waga z rana 76,5kg (przed weselem 75,5kg)...z rana brzuch git skóra fajnie naciągnięta, po południu gorzej, niestety
Na treningu jakoś było dziwnie, pod koniec troche brakowało energi ale to pewnie po wczorajszym LC. Wokół pasa jakoś sporo tego było w godzinach popołudniowych - trzęsie się to jak flaki, miękkie strasznie - WODA<FAT<NADMIAR SKÓRY??????
Wrzucam zdjęcia jak to wygląda:
Sam nie wiem ten reverse w sumie zacząłęm teraz po zmianie planu na CBL z dniami LC w sumie mam mniej kalorii w tyg niż w zeszłym także reverse nie reverse. Nie wiem sam czy dalej dokładać czy jednak CN i dociąć?? Choć na redukcje jeszcze i cięcie kcal nie mam siły :P
FOTA 1 z rana
FOTA 2 po południu
FOTA 3 PLECKI :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Rób tą masę i skończ wymyślać. Buduj się bo podstawy dobre a wrzucić musisz sporo mięsa czym prędzej to zrozumiesz i wyleczysz się z bezsensownych redukcji tym lepiej dla Ciebie. Pamiętam też kiedyś miałem w bani taki misz masz, cóż. Tak ja to widzę czekaj co inni powiedzą. Kończąc jestem na NIE dla powrotu na redukcję
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jest tu na forum taki jeden który bankowo by Ci napisał: tnij bo fatu w ... siedzi. Ja sie zgadzam z marbexem, chociaż nie czytałem Twoich postów ;), ze jeśli chodzi o rozkmine redu czy masa, to redukować to Ty nie masz co za bardzo....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Masa i tyl dotniesz się porzadnie na przyszły rok :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Masuj -.-

"Na treningu jakoś było dziwnie, pod koniec troche brakowało energi ale to pewnie po wczorajszym LC."

Tak jak pisałem wczoraj, LC + cardio + brak węgli do treningu = trening z dupy :) no ale dalej rób jak uważasz i myślisz, że jest lepiej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Dzięki wam. Już to mówiłem :) Te kopniaki w dupe od was są bezcenne :) Plecy na treningu wchodziły miodzio, na końcówke barków czułem już troche zmęczenie, ale nie żeby trening był z dupy :P Progress ciężaru względem zeszłego tygodnia zaliczony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] SnicK - W drodzę po wymarzoną sylwetkę.

Następny temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Kato - 08.08.2015

WHEY premium