SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Wczorak DNT węgle pięknie ~50g z warzyw i zakwasy mocne ale dałem rade HIIT na rowerze może z 10min :P.
DZIS To już z zakwasami ma mało wspólnego - BÓL, BÓL I JESZCZE RAZ BÓL. Na fotelu spoko, usiąść na kiblu jak niepełnosprawny z poręczami, kucnąć niet, schody chyba żartujecie, wstaje i ide jak paralityk po około 200m powoli łapie rytm, dwójki i czwórki jakbym dostał serie bejsbolem od łysych o co kaman??? A dziś plecy i barki jak ja się zegne do wiosła - strach myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254

06.08.2015 DT Czwartek
Waga z rana 77,7kg po LC - masakra, ale brak toalety + wczoraj DNT i spoooooro warzyw

Trening PLecy + barki hipertrofia. Poszło dobrze :)
W obiad już nawet to pepsi light nie weszło co mnie zaskoczyło pozytywnie ale po 15 min głodny dalej




Posiłek 4 - Obiad potreningowy


Posiłek 5 - Kolacja





Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-08-06 21:35:28

Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-08-06 21:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254


Dzień fajny, trening dobry, moc dobra, aczkolwiek mam jeden problem. Okolo 6-7 lat temu miałem zerwane więzadło w kolanie(rekonstrukcja ACL), wszystko niby git, bałem siie robić nogi wcześniej,ale teraz mocno je katuje, i wszystkie niedogodności od roku kiedy zacząłem robić nogi minęły(wzmocnione czwórki stabilizują kolana). We wtorek robiłem nogi i żadnego dyskomfortu, środa tylko zakwasy czwartek delikatny ból, piątek i dziś sobota ból w kolanie spory. Nie moge do końca rozprostować kolana bez bólu, ala kłucia szpilki :'-( Martwi mnie to troche i mam nadzieje że szybko przejdzie, najwyżejw tym tygodniu odpuszcze nogi ale zrobie je lekko - masakra


SZAMKA:

[1] Mintaj 200g + cukinia + pomidor + olej kokosowy + oliwa
[2] Mintaj 200g + 30g orzechów włoskich
[3] Shake potreningowy 40g whey c6 + 2 jabłka
[4] Ziemniaki 600g + 200g Mintaja + 200g moreli + lód frugo + 150g lodów algida
[5] 2 omlety przełoźone ala ciasto + tutti 0% z kakao + borówki + truskawki


BILANS: 200B 300W 60T - 2550kcal



POTRENINGOWY


KOLACJA




Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-08-08 12:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
O matulo kochana...jakie omleciki superowe :D

Z kolanem ostatnio miałem podobnie. Kiedyś (z 3 lata temu ponad albo 4 lata)
kopnąłem piłkę z całej siły końcówką palców i kolano mi strzeliło.
Niby po czasie było git, ale ostatnio robiąc wykroki zgięło się, kłujący ból i problem
z prostowaniem nogi. Przeszło niby, ale czasem idzie coś poczuć.

Tacy młodzi, a się sypią

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak tak paczam na tą szame to się masy nie mogę doczekać.
Choć w sumie wczoraj i dziś poszaleć mogę, ale HC + LF to nie to samo co HC + więcej fatu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
No dokładnie Ale i tak można poszaleć.z głową trzeba komponować posilki...w dalszym reverse jak dojdzie więcej fatu i węglu to będzie ciekawiej. Cbl pozwala się najeść muszę przyznać mimo deficytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Władowanie w siebie masy węgli po treningu jest znacznie przyjemniejszą opcją niż jedzenie małych porcji cały dzień. A wymiary i siła jak ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Jutro pomiary, ciężar dokładam cały czas powolutku z notstnikjem w ręce - bez szaleństw....Ale ja w sumie na cbl z dniami lc jestem od wesela czyli 2 tydzień dopiero a rozpisujac ten cbl to deficyt był większy niż przed weselem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Także pewnie wszystko w miejscu, jestem wkurzony bo kurier z suplami nie dotarł a tam był kalipter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254


SOBOTA I NIEDZIELA 08 i 09.08.2015 DNT DNI LC

Dni low carb - nawet spoko głód nie doskwiera wcale, bez problemu mieszcze się w 50g węgli (z warzyw), także zamykam dni LC na 200B 50W 100T około 1900kcal, dziś spoko spędziłem czas nad wodą, jutro mam nadzieje ze dojdzie paczka z suplami, a wniej będzie kalipter także wyniki będą bliższe prawdy bo na razie te pomiary traktuje z przymrużeniem oka :)

Wrzucam zestawienie kontrolne z dwóch tygodni, które będe aktualizował co niedziele, a od jutra w góre kcal + bonus poniedziałkowy mam cztery spore domowe gołąbki także pewnie to będzie bonus :)
Jest 200B 300W 60T - CO PROPONUJECIE???? 25W i 10T w góre???





KILKA POSIŁKÓW Z DNI LC
















Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-08-09 18:50:01

Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-08-09 18:50:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] SnicK - W drodzę po wymarzoną sylwetkę.

Następny temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Kato - 08.08.2015

WHEY premium