SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giszman dzięki za profesjonalne doradztwo!!
Wszystkie dobrego!

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Ja mam szybkie pytanie co do zywienia .
Jesli kolo 20 30 jem 250 g twarogu to czy jest sens jesc kolo 22 izolat od Dymatiza ?

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Panowie ja mam pytanie odnosnie seri ANIMAL .... tzn zszedlem wlasnie z cyklu MONO +NO 6tyg efekty swietne lecz trzeba teraz efekt przytrzymac i sily troche dorobic...
Postanowilem wskoczyc na M-STAKA cykl na 6 tyg czyli 2 puchy.... i tu moje pytanie czy warto dorzucic do tego ANIMAL NITRO niedlugo koncza mi sie aminokwasy i tak sie nad tym zastanawiam ????

Na kazdym forum sa rozne opinie skolei ja chcial bym sie dowiedziec od osob kture testowaly takie srodki na sobie ..... Jak to jest czy to prawda z tym ANIMALEM ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
dzisiaj wpadłem na ten temat więc nie wiem czy ten temat był poruszany

pytanie takie: czy jest sens robić martwy ciąg (lub jakąś odmianę) jeśli ćwiczącemu zależy wyłącznie na masie i sylwetce, gdzie siła ma niski priorytet... ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dairy moim zdaniem nie ma sensu,proponuję w miejsce twarogu wrzucić jakiś inny posiłek natomiast w miejsce izolatu dać twaróg.
Izolat białka serwatkowego zostaw sobię na rano (zaraz po przebudzeniu) oraz po treningu.Wtedy ma to sens.

rush comes OCZYWIŚCIE ŻE MA SENS, takie ćwiczenia jak właśnie martwy ciąg oraz klasyczne przysiady są niezastąpionymi ćwiczeniami jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej.Zyskują na tym nie tylko docelowe partie mięśniowe ale i wszystkie inne, powodem tego są naturalnie wytwarzane, większe ilości testosteronu oraz hormonu wzrostu podczas wykonywania tych ćwiczeń.Nie od dziś wiadomo że właśnie testosteron wraz z hormonem wzrostu w największym stopniu odpowiadają za wzrost masy mięśniowej.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-09-22 12:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Witam, to jeszcze raz ja... mam pewien problem otóż jest motyw ze nie mam apetytu, jem to na siłe i bierze mnie na żygi.. czy jakos mozna sobie podniec apetyt ? Bo te jedzenie na sile nie sprawialo mi problemu, az do teraz... to mnie przerosło.. z góry dzieki !!

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
rzygi* :P

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
navoo do głowy przychodzą mi dwie rzeczy: komples witamin z grupy B, zwłaszcza B6 i B12 oraz enzymy trawienne DIGEST Treca.
To powinno pomóc lepiej trawić jedzonko przez co powinien też poprawić się apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
wielkie dzieki, sprawdze i w najblizszym czasie sie odezwe czy cos pomoglo :)

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
DIGEST + zmiana diety ewentualnie jeden dzien w tyg odpuszczaj sobie z dieta wtedy bedzie lepiej mi pomoglo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium