SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Wszystko bedzie ok. Zamieniaj zeby nie jesc ciagle teog samego.

Chcesz robic aeroby po posilku? Rob od razu po silowni a pozniej posilek

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
Zamiennik dorsza? Dorsz mi sie znudził w smaku, zbytnio ryb nie jadam ,dorsza bo nie ma osci w smaku tez byl dobry ale teraz zbrzydł

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mintaj zaj**iście wchodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
E tam, mintaj jest jak papka i nie ma smaku. Bierz morszczuka lub mirunę! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
mam pytanko, czy wodę wysokozmineralizowaną można mic na treningu, bo zakupołem z 10 zgrzewek wody Muszyna ma ona 1547,5 mg/l składników mineralnych, moga wystepowac jakies problemy na treningu??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak jak odp w temacie....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Mintaj z hipermarketow po 7-10zl na pewno bedzie jak gabka i bez smaku. Trzeba kupowac troche lepsej jakosci.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie. Najgorsze według mnie są te pakowane. Ja kupuję na wagę, i nie w marketach ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
i glazury w tym jeszcze 30% :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3568
Ostatnio zacząłem zabawy z dietą i proszę o wyjaśnienie kilku niejasności:
Do tej pory odżywiałem się chaotycznie (nieregularne posiłki, nie wnikałem w zawartość składników odżywczych itp.). Podliczyłem sobie, że zjadałem ok 2-2,5k kcal dziennie. Sprawdziłem, że optimum w moim przypadku jest ok. 3000 kcal, uwzględniając ujemny bilans kaloryczny wychodzi mi, że wcześniej zjadałem nawet mniej kalorii niż mi potrzeba w redukcji. I teraz pytanie:
Dlaczego na wcześniejszej diecie nie chudłem, tylko stałem w miejscu albo lekko przybierałem na wadze, a przy trzymanej diecie (5-6 regularnych posiłków, podliczone skł. odżywcze) powinienem chudnąć?
Czy jest to kwestia podkręcenia metabolizmu poprzez regularne jedzenie?

Pozdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium